Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hegtetovál...

Mi a véleményetek a hegtetoválásokról? :D

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 12. 04:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Amit tapasztalt profik csinálnak, az jól néz ki, de a kontárok egy életre elcseszhetik a helyét. :(

Szóval érdemes többet rászánni, mert ez nem javítható, és olyanhoz menni, aki nagyon tudja, mit csinál.

Tetszeni tetszik, és viszonylag magas a fájdalomküszöböm, de ilyet nem mernék csináltatni, k.vára fájhat. Aki érzéstelenítés nélkül csináltat mondjuk egy egész hátas mintát: respect. Nekem már a látvány is sok.

[link]


[link]

2011. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

B_SSZAMEG. Itt ülök piercingekkel szanaszét szúrkálva, és el sem akartam hinni először, hogy ezt így csinálják. Kemény nagyon, aki bevállalja, arra felnézek.


Viszont szerintem nem éri meg a szenvedést esztétika szempontjából, mert egy sima tetoválás tetszetősebb. Szerintem.


De gondolom itt nem csak az esztétika szempont.

2011. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Na jó, ezt az esztétikásat visszavontam. [link] Ez valami gyönyörűszép, most adtál nekem egy ötletet. XD Lehet, hogy egyszer én is csináltatok.
2011. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Csak én találom ezt undorítónak?
2011. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
http://www.youtube.com/watch?v=3iuWhKx35WM Ezt láttad már? :D Úristen, tudod, min gondolkozok? Egy ilyen k_rva könnyen elfertőződhet. Nem is tudom, hogyan tud tisztálkodni valaki, aki ilyet csináltat.
2011. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
És egyáltalán, egy ilyen nagy felületet szépen, egyenletesen megcsinálni sztem nagyon nehéz lehet.
2011. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gusztustalan. A sima tetkók tetszenek, ha ízlésesek és nincs valaki agyontetoválva, de ez ronda.
2011. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szép, de nem csináltatnék az biztos.
2011. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szamóca.. ***** válasza:
53%

gyönyörű tud lenni :))) de attól is függ hogy heged a bőröd, van akinek nem szépen... ezt ki kell próbálni előtte.

készülök egyre, csak mostmár a sima tattoom először.

egyébként én úgy tudom kevés az a testmódosító aki egyáltalán hajlandó ezt érzésteleníteni, mert nem fáj annyira. nem tudom ez még nekem is hihetetlen, de egyszer megtudom

2011. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a tetkókat, még az is bejön ha valaki agyon van varrva, de ez szerintem gusztustalan.:| :D
2011. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!