Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami készitmény ami...

Van valami készitmény ami összehúzza a pórusaimat?

Figyelt kérdés
Mit használjak?Sok a mitesszerem is!
2009. ápr. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZIA:) hát nekem az egész orrom tele van miteszerrel hát szornyu és én ugy legalább minden második nap használok rá Garnier 3 az 1-ben-t olyan tubusban drogériában megtalálod direkt miteszerekre van nekem az segíttet non és osszehuzzaa porusokat meg van rá clean and clear tonik miteszerekre azzal utána letorlod az arcod meg persze agarniert is használhatod az egész arcfeluletedre és hatásos ha még a nyakadra is teszel és ezzel a 3 sz 1-bennel még pakolást is használhatsz ami fényesebbé tisztábbá teszia bort meg hallotam házi pakolásokrol is de azt még nem alkalmaztam ....amugy ezek sokat segíttettek remélem neked is :)PUSZIKA:)))14l
2009. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso vok:bocsi elfelejtettem h potosabban Garniet PURE 3 az 1-ben ez azért jo mert három dologra van pattanás,miteszer,és hogy a bor ne legyen matt a miteszere és a patanásokra a mindennapi lemosás van a és a bor matsága ellen a heti maszk használás legalábbis iylen ygakran kéne hogy szép erdményt érj el vele ja de amugy ez mind rajta van a hátán leírva és azé jo h mindhárom egyben mert nem kell mindhármat megvenned olya tubusban van ahogy írtam REMélem segítettem!!!!szióka
2009. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,rendi vagy!Sokat segitettél!
2009. ápr. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!