Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egyáltalán ilyen?

Lehet egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Fekete voltam,leszívattam,tarka barka lettem,itt ott még fekete,ahol jobban megszívta magát a festék.Vörösre van festve most.És a teteje sötét,az alja is,középen pedig szép vörös.Nem olyan világos mint amilyet szerettem volna,de nem rossz.És azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan tudnám megcsinálni hogy az egész hajam egy színű legyen?Mert engem nagyon zavar h most ilyen.Ha majd többször festem egy idő után befogja egyszínűre? Köszi előre is.
2011. aug. 10. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hát 0-ás gép? az mindig beválik próbáld ki XD nah de most komolyan sztem egy idő után be kell h fogja ha jó a fodrászod meg tudja csinálni :) meg sztem a festék ish meg kell h fogja oan nincs h nem :O
2011. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :D a nullás gép már nekem is eszembe jutott:D Mikor már nagyon elegem lett belőle,legszívesebben letolnám:D

Hát nem tudom,remélem majd sikerül valahogy:)Köszi a választ

2011. aug. 12. 22:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!