Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék ezek ellen csinálni...

Mit tudnék ezek ellen csinálni (lent)?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, vállig érő természetes göndör hajam van, de néha irtózatosan el tudom aludni, és nem tudom mit kéne ez ellen csinálnom :S. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy amikor megmosom a hajamat, nagyon szép színe van, mások szerint is, alvás után láthatóan sötétebb lesz a színe, és miért? mit tudnék ez ellen csinálni ? :S
2011. aug. 9. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden reggel vizezd meg kicsit
2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

kaméleonos hajad van.

az éjszakához igazodik!

2011. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. hozzászólónak, hát akkor simán megmoshatnám mindennap az egészet, mert úgy elalszom néha :S
2011. aug. 20. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:

vágass le kicsit belőle:D

na komolyra fordítva a szót: a bevizezés nem rossz ötlet... mondjuk én inkább azt mondanám, hogy csak nedvesítsd, és szárítsd.

2011. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!