Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyász mit tud csinálni...

Bőrgyógyász mit tud csinálni kóros izzadás ellen?

Figyelt kérdés
nagyon izzadok, és semmi se használ, a gyógyszertári készítmények sem, ezért szeretnék elmenni dokihoz, de nem tudom, hogy mit írna fel, a botoxról hallottam, de az nem vmi egészséges, és nem is végleges, aki volt már dokival izzadás miatt annak mit javasolt?
2011. ápr. 25. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica-t már próbáltad? ha nem vegyél olyat, én is kórosan izzadtam, de az bevált.
2011. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki az előző által írt dezodort, plusz vált egészségesebb életmódra, kóros izzadás általába kövéreknél van, és azoknál akiknek sok a méreganyag a szervezetükben.
2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen próbáltam már a S.A.-t meg az exodort is, de nem nagyon használt, amugy meg sovány vagyok
2011. ápr. 25. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor bőrgyógyász...ha azok se hatnak akkor már max ő tud valamit ajánlani.
2011. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem ért szart se...:S a bőrgyógyász egyébként iontophoresis-es kezelést fog ajánlani, min. 10 alkalmasat! Nézz utána, hogy pontosan mi az! Remélem, neked használni fog! Higyj benne, az talán többet ér, mint maga a kezelés. Én nem hittem, nem is használt :S
2011. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bőrgyógyászt,belgyógyászt mondanék.Ezt a valamelyik szerv okozza és nem tünetileg kell kezelni!
2011. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!