Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Ti) hogyan használjátok a...

(Ti) hogyan használjátok a ricinus olajat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de az egész menetére lennék kiváncsi.

Magában használod, vagy tojással, étolajjal stb, és miért?

Vizesen szárazon, mennyit van rajta stb. :D


2011. aug. 8. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki másképp:)

én simán tojás és étolaj nélkül,megmelegítem,aztán hajfestő ecsettel felkenem én,vagy anyum segít.vizes hajra szoktam felkenni.utána hajszárítóval átfújom h meleg legyen,utána betakarom,vagy felveszek egy sapkát,és egész éjszaka rajta hagyom:)

2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy egy csészébe teszek 2evőkanál ricinust, 1ek olivát beteszem a mikróba 30mp-re. Evőkanállal felviszem a száraz hajamra:D (nagyon tuti módszer:D) felmelegítem a hajam, belemasszírozom a fejbőrömbe, majd becsavarom folpackba (ezt csak legutoljára próbáltam ki, sőt utolsó alkalommal bánfit is adtam hozzá, és kevesebb hajam hullott ki!!) majd teszek rá egy rossz pólót és arra rá egy sapit:D Reggel leveszek mindent a fejemről, felmelegítem a hajam hajszárítóval, még egyszer átmasszírozom, majd kétszer besamponozom a hajam, utána teszek még rá balzsamot:)Kiöblítem vízzel és ennyi:)
2011. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!