Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam van és feketére...

Barna hajam van és feketére szeretném. Rosszul sül el?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és sötétbarna hajam van. Én feketét szeretnék. Édesanyám szerint a fekete haj rettentően öregít. Én példának az egyik barátnőm hajszínét hoztam fel amire sajnos azt a választ kaptam, hogy az Ő haja sem túl jó így festett feketén. Én szeretném kipróbálni, hogy mégis mennyire néznék ki jobban azzal a színnel. Félhosszú hajam van. Photoshoppal már megcsináltam feketére, nekem nagyon tetszik de ez mégis csak virtuális és lehet élőben teljesen másképp mutatna. A kérdésem annyi lenne, hogy egy pár mosásos hajfestés amit a fodrász csinálna mennyibe kerülne és megéri-e?
2011. aug. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ne! nem is az, hogy öregít, de a fekete hajfestékben rengetek káros anyag van. egy idő után majd szépen hullik, fakul a hajad. én is szeretnék feketét, de emiatt biztos nem fogok. én most csak világosbarna CSÍKOKAT szeretnék bele, azt is csak azért, hogy kicsit feldobja a hajszínem.
2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: (nekem is barna a hajam)

- öregít nagyon.

- bár nekem tetszett,de sokan mondták,hogy túl sápadt lettem,túl kemények lettek az arcvonásaim

- ugyanúgy tönkreteszi a hajad mintha leszívatnád.

- A képeken ellentétben a te fekete hajad sosem lesz szép csillogó,fényes..

-piszkosul nehezen szabadulsz meg a megunt fekete hajtól..

- minden hajfestésnél (mert a feketét is sűrűbben kell festeni akárcsak a szőkét,mert csúnyán látni ha lenő) kínlódni fogsz napokig a fekete nyak,és fül miatt.A festék szépen befogja azokat is.

Csak megjegyzem,hogy én fodrászhoz mentem hogy fesse be feketére.A fodrász nem vállalta,mert szerinte csakis az eredeti fekete haj szép.Így másik fodrászhoz mentem.Ő elvállata..

2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fekete tényleg nagyon öregít, így jól gondold meg. Esetleg próbálj meg fekete bemosót találni, diszkontokban leginkább csak kékes-fekete van, de fodrászkellékboltban biztos lehet kapni simát is. Pár mosás után kikopik, én vörösre festettem, de nem jött ki 100%osan
2011. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is barnából váltottam feketére, már 4 éve. Az ismerőseim 90 %-a szerint jobb, mint az eredeti hajszínem. Szépen csillog. Engem egyáltalán nem öregített, az igaz, hogy a bőrödet is fogja a festék, de a következő hajmosásnál már lejön. 4-5 hetente festem kékesfekete hajszínezővel.

Megszabadulni, csak lenövesztéssel vagy szívatással lehet tőle.

Fodrász kellékesnél van fekete henna festék, próbaként az is megteszi és nagyobb eséllyel kopik ki, mint más bemosók.

2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából én nem tudok tippet adni, mert sosem festettem mg be, de mindenkinek az a hajszín áll a legjobban, ami az eredeti hajszíne. A fekete tényleg sápaszt, és öregít. Én mindig is sötétbarna hajat szerettem volna az annyira gyönyörű. :) Én a hejedben nem tenném tönkre a hajamat.
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam fekete-tényleg öregített-sápadtabbnak tűntem...nem volt jó-soha többé.Szerintem is próbálj vmi nem véglegeset kitalálni.
2011. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!