Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljak szőke hajat...

Hogy csináljak szőke hajat hajleszívás nélkül?

Figyelt kérdés
eredetileg szőkésbarna a hajam, de nem szeretném leszivatni... meg anya azt nem is engedi :D nem tudom hogy el lehet e érni a szőke hajat csak festéssel. egyszer befestettem a hajam (1éve) hamvasszőkével, kevés volt a festék igy csak a hajam tetejére volt elég, az aljára nem :D de nem láttam sok változást csak vörösesebb lett :S nem tudom hogy mért irtam le, csak gondoltam jó tudni :D előre is köszi
2011. aug. 7. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés volt a hidrogéntartalom. Fodrászkellékes boltban lehet kapni normális hajfestéket ami leszívás nélkül a természetes hajat szőkére festi. De kérj tanácsot az eladótól!
2011. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Psszt, a szőke hajfestékben is tökre ugyanaz a cucc van mint a leszivatáskor használt szőkítőporban.

Kivéve persze abban, ami csak arra való, hogy a szőkén belül sötétebb árnyalatot csináljon, vagy őszből szőkét. (ezek a sötét hajjal nem csinálnak semmit, csak színezők.)

Szóval szivasd le ha akarod, anyukád sose tudja meg.


A vöröses árnyalat amiatt van, hogy leszivatáskor a vörös árnyalat a legmakacsabb. Erre speciális hamvasítót szoktak tenni, ami kiszedi belőle a vöröset.

2011. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!