Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat szeretnék hogy...

Szőke hajat szeretnék hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Rézvörösből lett ilyen a hajam: [link]

Sajnos a vörös még mindig látszik rajta. Tudom hogy nagyon nehéz a vöröset eltüntetni, de vissza szeretném festetni a hajam középszőkére. Ilyenre szeretném kb.: [link]

Csak a leszívatással sikerülne?


2011. aug. 7. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sajna csak leszívással megy, ha festett a hajad.

Én is azon a szinten vagyok, mint te hajilag, és ugyanaz a cél. Feketéből (nagyon sötét barnából) indultam áprilisban.

Azóta egyszer szivattam, most kb olyan, mint a tied, az alja talán egy picit sötétebb.

Most fogom leszivatni még egyszer és befestem 7-es árnyalatra (eggyel sötétebb, mint amit véglegesen szeretnék).

Szóval, a fokozatosság a lényeg.

2011. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha egyszer leszívatnám milyen lenne a hajam? Elég lenne egyszer szívatni és utána ráfesteni a közép szőkét?
2011. aug. 7. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért festem (illetve színezővel csinálom inkább leszivatás után) csak 7-esre, hogy ha véletlenül nem szívja ki az adott mértékben, biztosan megfogja.

Ebből a márkából gondoltam a 7-esre: [link]

Aztán egy pár hónap pihi és várakozás (esetleg közben színezem, de csak a tövét), majd ősz közepe táján egy újabb leszívás, és végre a vágyott hajszín.

Ja, és még annyi, hogy amikor leszivatod, 9-esnél erősebb oxit ne rakj rá, és max 30 percet hagyd csak rajta. A színezőnek is elég egy 20-25 perc. És utána alapos balzsamozás, hajápolás minden hajmosás után etc.

2011. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szép szőke hajat azt vagy 3-4 színből keverik ki... és az tényleg nem sárga nekem pl 4 színből keveri a fodrászom és csak kétszer kellett teljesen befesteni szép is lett már csak a tövét keni... igaz az is h milyen színű hajról indítassz...
2011. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
UI:.oxy reload keress utánna, károsítás nélkül visszakapod az eredeti hajad színét.. nem az első alaklom.. de visszakapod!!
2011. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!