Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babaszappan pattanásokra?

Babaszappan pattanásokra?

Figyelt kérdés

Igazából nem az a kérdésem,hogy kipróbáljam-e,mert már egy jó ideje ezt használom.

Nekem először jóval több pattanásom lett,meg is ijedtem és abba akartam hagyni,de olvastam,hogy általában először több lesz,de aztán fokozatosan elmúlik.Most már sokkal jobb a helyzet,majdnem mindegyik eltűnt.

Ez normális?Másnál is így volt?


2011. aug. 6. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem abba kelett hagynom a babaszappanozást mert a nagyon zsíros bőrömet annyira kiszárítottam, hogy hámlani kezdett a szám körül, de ez 1-2 nap után volt, szóval ha te már régebb óta használod és javult az arcod akkor szerintem nem kell félned, normális.
2011. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi, szerintem ez teljesen normális, én is azt használom a pattanásokra ;)
2011. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ane00 válasza:
Nekem is problémás a bőröm, sok mindent kipróbáltam, de csak egy termék segített, ez pedig az emanufaktura körömvirágos szappanja. Korábban én is használtam babaszappant, nem segített, sőt! Nézz körül itt: www.emaufaktura.hu
2012. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!