Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke melírral jobb lenne?

Szőke melírral jobb lenne?

Figyelt kérdés

előző kérdésemben lebeszéltek a teljes hajfestésről,új hajszínről viszont szerintetek a hullámokban szőke melírral,mint Giselle Bündchennek nem lenne jobb?


itt egy kép a hajamról: [link]


(légyszi ne jelentsd duplikálásért azért mert ugyanaz a kép a kérdés már más! köszi)


2011. aug. 6. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

természetes hajszíned?

amúgy nagyon szép!

2011. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm :)
2011. aug. 6. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a hajszínem,csak rövidebb. Nekem volt már melírozva,és volt aki szerint jobb volt volt aki szerint a természetes a jobb. Most természetes és nem tetetnék bele megint,mert nekem amúgy is hajlamos a töredezésre,de mikor melírozva volt még inkább tört. Megkérdezhetem neked mitől áll így? Olyan szép hullámos.:)
2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

természetesen göndör/hullámos hajam van de már 1 hete nem mostam(tudom kicsit undi de nem mentem sehova) és össze volt gumizva csak a fotóhoz kibontottam :)

lehet kihagyom a melírt,mert nem rég jött rendbe a hajam most már kezd egészséges lenni :)

2011. aug. 6. 19:37
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok.

De jó neked,nagyon szép a hajad. A melírozást én se ajánlom. Nagyon szép így,nekem mindig dicsérik. :) Nekem hullámos lenne,ha nem kéne ritkítani,de így össze-vissza áll sajnos.:( Na majd hátha ha jó hosszú lesz nekem is ilyen lesz(mondjuk tuti nem...):D

2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!