Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tépettre van vágatva a haj...

Ha tépettre van vágatva a haj dúsabbnak tűnhet?

Figyelt kérdés

Nekem a fodrászom azért nem vágta le tépettre mert így is nagyon elvolt töredezve a hajam...:/

Megkérdeztem egy fodrász ismerőst aki azt mondta, hogy a tépéstől még laposabb lesz. Valahol viszont olvastam, hogy attól dúsabb lesz a haj inkább. Ti mit mondtok?:)


2011. aug. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen,dúsabb lesz
2011. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is tépett és ezáltal dúsabbnak hat
2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is így gondolom na majd legközelebb ha megyek fodrászhoz kérni fogom:)
2011. aug. 5. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tépett tényleg laposabbnak tűnik. Nekem alapból dús hosszú hajam van. Egyszer nagyon tépettre vágattam és laposnak tűnt. De hál'Isten visszanőtt, most csak egy kicsit tépett és így sokkal jobb. De nem hiszem, hogy a tépetéstől dúsabbnak tűnik ha alapból nem az :S
2011. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!