Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tépve van a haj akkor...

Ha tépve van a haj akkor dúsabbnak tűnik?

Figyelt kérdés

Pl itt van ez az egyenes lapos haj :


[link]


és ha meglenne tépve a haja,akkor dúsabb hatást keltene?


Pl ilyet? :



[link]



És még azt szeretném kérdezni,hogy akik így előre húzzák a hajukat (pl) :


[link]


Nekik alól megvan ritkítva a hajuk? Vagy Le van vágva fokozatosabban?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. aug. 4. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

1.magától nem lenne dúsabb, az az egyenes haj, csak ha tupiroznád, meg göndörítenéd

2. igen, vszeg úgy van vágva nekik

2011. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kettes nem a tépés hanem a tupír miatt magas, a hármas is, és azért is mert úgy van vágva h alul alig marad 3 szál, így többnek tűnik fent
2011. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. úgy van leszárítva meg gondolom tupírozva. A tépéstől sokkal vékonyabbnak tűnik a haj. Az utolsó képen is a teteje agyon van tupírozva meg lakkozva, azért néz ki dúsabbnak.

Akiknek tépett haja van azok 90%-ának nagyon vékonynak tűnik, főleg azért, mert alapból is vagy kevés, vagy normál mennyiségű hajuk van. A tépés annak jó, akinek vastag a haja, mert tud neki egy szép formát adni.

Meg amúgy már rég nem divat a tépett vasalt haj.

2011. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat.:)

Mindenki azt mondja,hogy "ha nem divat,de teszik ,akkor veddfel/vágasd le/hord.stb..."

most én is ezt teszem ;)

2011. aug. 4. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, csak mondtam. :D Az én hajamra sem lehet semmilyen körülmények között azt mondani, hogy divatos. Hangyányit divatjamúlt, az 1800-as években hordtak ilyet. XD
2011. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!