Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tud ebben valaki segíteni?

Tud ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, számos ilyen kérdés van már, de egyikben sem találtam meg a számomra megfelelő választ!

Elég erősek a szőrszálaim a lábamon, így áttértem 1,5 éve az epilátorra. Folyamatosan szőrbenövésekre bukkanok a lábamon :( Egyszer régebben olvastam, hogy ha egyik hónapban borotválom, másikban pedig epilálom, kisebb az esély a szőrbenövésre. Elhatároztam, hogy kipróbálom ezt a technikát ( +bőrradír heti 2x, napi 2x testápoló és szőrbenövés elleni krém ). Érdekelne, hogy valaki tud-e ebben tanácsot adni, vagy esetleg tapasztalatot megosztani. Előre is köszönöm! :)


2011. aug. 5. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem epilálás mellett nem tudod elérni, hogy ne legyenek benőtt szőrszálaid. én nem borotválok mellette/helyette, a barátnőm igen, plusz bőrradír, dörzsis fürdőszivacs, mindkettőnknek van egy csomó szőrbenövése, sőt, neki talán még több is...
2011. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!