Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FUTURA 60cm-es feketével lesz...

FUTURA 60cm-es feketével lesz a hajam meghosszabbítva vélemények erről a típusú hajról és színről?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy mennyire gubancolódik, mennyire tűnik műnek a fekete(műszál hatás), illetve megéri e az árát(5000ft) és meddig tudom majd használlni? Hőillesztéssel lesz felrakva.
2011. aug. 5. 10:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
5000,-ft a haj. A hőillesztéshez a keratin meg egy 1000 kb. szóval nem drága szerintem, és egy próbát megér én is így vagyok vele. Munkadíjat nem kell fizessek mert barátnőm csinállja és én meg neki cserébe körmöt mert én meg műkörmös vagyok :)
2011. aug. 5. 10:48
 12/13 A kérdező kommentje:
Na hőillesztéssel fel lett rakva a haj, viszont kénytelen voltam 80cm-es hajat venni, mert 60cm-esben csak sötétbarnát árulnak(igaz az eladó állította, hogy azt viszik feketéhez, de 2-3 árnyalatot elütött a hajamtól). Tehát a 80cm-es lett megvágva, nagyon puha a haj, nem csillog túlzottan, beleolvad a hajamba.
2011. aug. 12. 06:19
 13/13 A kérdező kommentje:
nah mostmár 1-1,5 hónapja lassan fenntvan. A vélmény jelenleg, hogy a vége ha nem fésüljük és vasaljuk rendszeresen akkor eltöredezik bekunkrodik. Nem a legjobb minőségű haj az biztos, de talán ennyi pénz még megér. Viszont egy észrevétel. Szerintem a tresszelt felfűzésű hajnál nem 100gr HAj van a csomagban hanem a csomag tartalma 100GR a tressz rész egy csomó súlyt nyom. Nekem nagyon kevés így a hajamba, pedig vékonyszálú hajam van és a fele le is tört amikor kivolt szőkítve. Szóval erre figyeljetek ha vesztek. Ennyi kb.
2011. szept. 4. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!