Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FUTURA 60cm-es feketével lesz...

FUTURA 60cm-es feketével lesz a hajam meghosszabbítva vélemények erről a típusú hajról és színről?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy mennyire gubancolódik, mennyire tűnik műnek a fekete(műszál hatás), illetve megéri e az árát(5000ft) és meddig tudom majd használlni? Hőillesztéssel lesz felrakva.
2011. aug. 5. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már az időpontod is meg van a fodrásznál, akkor miért nem kérdezted meg tőúle ezt előre????
2011. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs meg az időpont egy barátnőm hajhosszabbtó és ő csinállja. :) De még nem csinállt futurából hosszabbítást, de ahol vesszük (www.afroline.hu) ott írták, hogy hosszabbításra is alkalmas szintetikus haj. Kérdésre nem kérdést szeretnék válaszként kapni, köszi.
2011. aug. 5. 10:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Hááát, én így nem vállalnám be a helyedben. Tuti, hogy a hajamat nem adnám olyan keze alá, aki nem ért hozzá. De a te dolgod.
2011. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Így én se mennék bele.
2011. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ért hozzá, mert ugyan úgy kell felrakni mint az európait és az igazi hajat hőillesztéssel dolgozott már jópárszor. Csak itt a haj minősége más, ezért érdekelnének olyanok véleményei akinek már volt tapasztalata a hajjal. Amúgy már kanekalon is volt felrakva nekem az teljesen műhatású haj, fonva volt rögzítve és senki se mondta volna meg hogy mű, csak 3-4 hónap után amikor gubancolódott már.
2011. aug. 5. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt egy fórumon olvastam:

Én vettem FUTURA hajat.

Én nm tudom h miért írják egyesek azt erről a "hajról" h NAGYON JÓ,mert sztem kicsit sem hasonlít az emberi hajhoz,iszonyat mű hatása van..azt is írják róla(a használati utasításban is)h lehet vasalni,göndöríteni..nm tudom miért kellene ezt vasalni mert full egyenes,semmi tartása nincs,max 180°C-ot bír :D:D ja persze..egyáltalán nm tudtam se én se barátnőm göndöríteni,csak enyhe hullám lett benne az is 180°C felett..szóval HASZNÁLHATATLAN szerintem...de lehet mások nm így gondolják...ezt csak azért írtam le mert sok a "téves"infó és láttam h páran szeretnének hosszú hajat ilyen a "hajból",ha nem akarnak feleslegesen kidobni pénzt(igaz nm sokba kerül,olyan is amúgy:D)akkor inkább gyűjtögessenek még kicsit rendes európai hajra..a rossz minőségű hajjal csak károsítod a saját hajadat,és ha egyébként is rövidnek,kevésnek találod,könnyen lehet h még rövidebb és kevesebb lesz ezek miatt...de ez csak 1 JÓ TANÁCS,nem muszáj hallgatni Rám, tapasztalatból írom ezeket.

2011. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam én is. De én nem akarom göndöríteni, itt meg lényegében arra tér ki hogy nem marad benne semmi. Engem a gubancolódás érdekel a legjobban. De majd kipróbállom az a legegyszerűbb és leírom milyen. Szerintem ez attól is függ ki hogy kezeli. Volt ismerősöm akinek 80 ezerért tettek fel európai hajat és olyan volt mint egy szénakazal a feje.
2011. aug. 5. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt is írták róla :) :

"Egy jó tanács soha ne vegyetek 80 cm-es hajat

nem lehet vele létezni de a lényeg, hogy aki nekem szokta varrni a hajat még az is elcsodálkozott hogy mennyire jó a futura haj.."

Most akkor döntsd el! :D

2011. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ezért tudakolódzom mert 50-50% voltak a válaszok igen nem arányban. :S Amúgy az enyim 60cm-es lesz kb derékig érő, és össze is lesz vágva tehát nem a semmibe fog csak lógni, mert az igazi hajam is tépett.
2011. aug. 5. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér! Én megcsináltatnám a helyedben! Drága volt?
2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!