Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a pattanásokat...

Hogyan lehet a pattanásokat eltüntetni a legegyszerűbb és nem kozmetikumi cuccokkal hanem itthoni dolgokkal és elég hasznos?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hát én fogkrémmel próbáltam már.:)

Azt olvastam róla,hogy fertőtlenít,ami ugye csak jó lehet!:)Igaz,nekem mitteszeres a bőröm és az államon már halvánnyabbak....Egy próbát megér...nem?

14/L

2009. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hat keverj ossze egy kis joghurtot cukorral..

dorzsold vele az arcod hisz a cukor darabkak kiszedik aporus melyerol is a koszt..

aztan tonizald le valami fertotlenitovel..

ha otthoni valamire gondolok akkor palinka.. ;))

itt tenyleg otthoni midnen :P

amugy a cukros joghurtot en is kiprobaltam es nekem hasznalt :D

de utanna igaz en meg ki ki nyomkodtam a pattikat miteszereket es aztan fertotlenitettem :D

2009. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Élesztőpakolás heti 1x, nagyon jó zsíros, pattanásos, miteszeres bőrre. De csak a kúraszerűen használos, akkor van eredménye. Egy kis élesztőt, langyos tejjel összekeversz, de ne nagyon hígra. Ha megdermedt az arcodon, utánna vízzel és tejjel is le lehet mosni.
2009. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!