Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok használni zuhanysapk...

Szoktatok használni zuhanysapkát vagy nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
A hajamat heti max. kétszer szoktam vasalni. De mivel este és reggel is szoktam zuhanyozni a gőz hatására begöndörödik. Ezért volt, hogy minden nap átvasaltam a hajam. De nagyon szárítja igy arra gondoltam, hogy veszek egy zuhanysapkát és akkor nem fog göndörödni a hajam. Vagy ti mit szoktatok csinálni? Igaz zuhanyban senki nem látja mi van a fejemen, de szerintetek nem lenne gáz?
2011. aug. 3. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, legalább nem göndörödik be a hajad
2011. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz
2011. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért lenne gáz??, Jajjj, ne legyél már ostoba... Ki a sza rt érdekel, hogy van-e rajtad, vagy sem?


Vagy még magad előtt is be tudsz égni? Na, ez a gáz.

2011. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse látja senki. Én hajpakoláshoz használom, így éjszaka is a hajamon lehet a cucc, mert zuhanysapiban alszom. Sokan látnak, mégsem ciki :D
2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen kimaradt egy kis részlet, hogy ha véletlenül barátom látna meg benne nem-e lenne gáz, de gondolom csak megértené. :)
2011. aug. 3. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Otthon? Viccelsz?

Barátod meg csak nem olyan hogy ettől majd gáznak tart, ne légy buta.

Én is használok kb 14 éves korom óta zuhanysapit mert én sem szeretném ha a sok munkával formába hozott hajam tönkremenne teljesen. Sőt szerintem nagyon sok csaj használ, legalábbis aki vasalja a haját és van egy csöpp esze..

2011. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ji..... válasza:
Ha nem látja senki, nem mindegy???
2011. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt most mondtál nekem egy nagyon jó ötletet! Veszem is a zuhanysapimat!! Eddig komolyan nem jutott az eszembe ;) Köszii! :)))

(göndörhajú lány) :D

2011. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!