Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázással kapcsolatban...

Gyantázással kapcsolatban szeretnék kérdezni (szövegben lent) (? ) L/16

Figyelt kérdés

Még eddig csak borotválkoztam és szőrtelenítő krémet használtam, de most ki szeretném próbálni a gyantázást a bikinivonalamon és a combomon:

- Halottam, hogy van több féle: milyenek és melyik a legjobb, miért?

- Tényleg olyan nagyon fájdalmas?

- Mennyi ideig nem nő vissza a szőr?

- Mivel kell bekenni utána a bőrömet, hogy ne pattogjon ki? (valami olajról halottam..)

- Milyen márkájút érdemes megvenni?


2011. aug. 3. 11:18
 1/7 Darcy01 ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy először menj egy egy kozmetikushoz. Nézd meg, hogy ő hogyan csinálja, kérdezgess tőle, biztosan tud majd olyat ajánlani, ami jó lesz neked.
2011. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én kozmetikushoz járok ő szedi le nekem. Sokkal jobb legalábbis szerintem. Amikor magamnak próbáltam akkor a fele le sem jött. A hideg gyanta meg egy nagy szar, csak pénzkidobás.

Nekem amikor először gyantázták a lábam akkor k.vára fájt mert meg volt erősödve a szőröm a borotválás miatt. De azért kibírható volt:) második alkalommal már alig éreztem és csak a fele szőr nőtt vissza.

nekem azt mondták h 4 hétig nem nő vissza de nekem már a 3-dik héten visszanőtt olyan hosszúságúra h újra lehetett vna gyantázni.

a kozmetikus nekem utána be is keni vmi speckó olajjal.

márkával sajnos nem tudok szolgálni:D

Remélem tudtam segíteni! puszii

2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm nagyon :) És árban mennyit szoktak kérni a kozmetikusok?
2011. aug. 3. 11:32
 4/7 anonim válasza:

Szia. :)

Én gyantapatront használok (ehhez külön kell venni lehúzócsíkot), de szerintem sokkal praktikusabb, és pénzileg is jobban kijön. Fel kell melegíteni forróvízbe, majd a lábadra kenni. Van belőle sok fajta, érzékeny bőrre, aloe vera, stb. Előtte viszont Veet-et használtam.

Arról hogy fáj-e, nem tudok nyilatkozni, ugyanis én a combomat nem szoktam gyantázni, a bikinivonalat pedig borotválom.

Hogy mennyi ideig nem nő vissza? Szerintem emberfüggő, de nyilván sokkal tovább tart mint a borotva, vagy a krém. Én meg vagyok vele elégedve. Ja és a gyantától nem keményedik meg a szőröd.:)

A bőröd pedig csak akkor pattog ki, ha allergiás vagy rá. Pici kis piros pöttyök pedig mindig lesznek rajta, mert kitéped a szőrt, és az egy kicsit megviselni. Ezért ne pont akkor csináld amikor mész valahova.

OLAJ: olajat akkor használunk, amikor gyantázás után még mindig vannak olyan részek, ahol ottmaradt a gyanta, és ragad. Ha babaolajjal bekened (alaposan megdörzsölve) akkor lejön a maradék.

De ha akarod a regenerálódás kedvéért bekenheted testápolóval.

Gyanta patron márkában nem tudok segíteni sajnos. De egyébként szerintem a Veet nem rossz.

Remélem segítettem :)

15/L

2011. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahova én járok ott a teljes láb(mind2)1800ft a bikini vonalat mindig úgy számolja h az még benne van a lábban. a hónaljat is szoktam az 800ft az intim csanta meg 1800ft
2011. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*gyanta:D
2011. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor irány a kozmetikus :))
2011. aug. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!