Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi folyadékot isztok naponta?

Mennyi folyadékot isztok naponta?

Figyelt kérdés

Valamint elégedettek vagytok a bőrötök állapotával?

Kezdem én:

Napi 1,5l-t sikerül magamba erőltetni,de próbálom emelni az adagot.A bőrömmel még nincs probléma,csak menstruációkor némi pati.A ráncok még kerülnek:)

(22éves vagyok)


2011. aug. 1. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Régen nagyon száraz volt a bőröm és a hajam is (nem károsítottam semmivel sem, semmi festék, hajformázó, hajszárító, ilyesmik).

Az utóbbi 9-10 hónapban próbálok odafigyelni a megfelelő folyadékbevitelre. Most már azt elértem, hogy 2,5-3,5 litert be tudom vinni a szervezetembe. Régen alig ittam meg 1 litert naponta.. Sokszor rosszul is lettem és el is ájultam, mert nem ittam eleget :S Egyszerűen nem kívántam, de elhatároztam magam, hogy ez így nem mehet tovább. A vízért oda vagyok így azt iszom. Lehet az csapvíz vagy ásványvíz, imádom mindet.

A bőröm most már nem száraz, a hajam is nagyon szép lett, soha nem szárad ki.

Pattanásom nekem szinte nincs is. 2-3 havonta 1-2 előbukkan, de hamar eltűnik.

Örülök neki, hogy sikerült ezt elérnem és végre elégedett lehetek a bőrömmel, hajammal.

19/L

2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem én is rá tudom majd szánni magam:)

2011. aug. 1. 21:56
 13/14 anonim ***** válasza:

2-3 liter/nap

14/L

2011. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

napi 4,5-5 liter

Csapvíz egy pici citromlével, hogy legyen íze.

2011. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!