Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi folyadékot isztok naponta?

Mennyi folyadékot isztok naponta?

Figyelt kérdés

Valamint elégedettek vagytok a bőrötök állapotával?

Kezdem én:

Napi 1,5l-t sikerül magamba erőltetni,de próbálom emelni az adagot.A bőrömmel még nincs probléma,csak menstruációkor némi pati.A ráncok még kerülnek:)

(22éves vagyok)


2011. aug. 1. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is annyit iszok amennyit te.Nekem főképpen menstruációkor vannak pattanásaim,ezen kívűl hamar zsírosodik az arcom :(

15l

2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keveset, kb. egy litert, de akár kevesebbet is...
2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és nem nagyon vagyok elégedett,örülnék ha nem zsírosodna
2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
féllitert... 14
2011. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb. 2 litert, de nem megerőltető, sokszor érzem, hogy szomjas vagyok. A bőrömmel csak a havim körül van gond, viszont akkor rettenet. Nagy és duzzadt piros pattanások, amiket nem lehet kinyomni és fáj is. Általában 1-2 jön ki havonta és kell egy hét mire elmúlik úgy, hogy minden vacakkal kenegetem. Amúgy nincs gond, az idő többi részében egész normális. Nem ráncosodik egyelőre, viszont elég zsíros a bőröm. Most leszek 22.
2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2 litert iszok, bőrömmel nincs gond, régebben zsíros volt, már nem... Hajam kicsit száraz.

22/L

2011. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Napi 1,5 litert próbálok én is meginni.A bőrömmel nagyon nem vagyok elégedett. Nem tudom miért most kezd el pattanásos lenni. Megyek nőgyógyászhoz, bőrgyógyászhoz, mert ennyi idősen szerintem már nem kéne lenni.

25/L

2011. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam ki mennyire veszi komolyan ezt a napi 3-4 l. folyadékot.Bár számomra ez szinte lehetetlen,mert hamar telítődök és belém sem férne semmi más,vizen meg nem lehet megélni:)

Anya viszont rengeteget iszik,neki biztos megvan a napi 3 l ha nem több és még 50 évesen is letagadhatna bő 10évet.

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 1. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
2 liter. de próbálok többet mert narancsbőrös vagyok
2011. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van mikor az 1 liter nagyon nehezen megy le :S tudom hogy sokkal többet kéne innom, de egyszerűen nem vagyok szomjas.

Szerencsére a bőrőmmel nincs gond, menstruációkor jön elő 1-2 patti, de amúgy minden ok :)

2011. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!