Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color XXL hajfestéket...

Palette color XXL hajfestéket lehet még valahol kapni?

Figyelt kérdés
Eddig a Rossman-ban vettem, de ott már nem találok...
2011. júl. 31. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
en ugy tudom,h ilyet mar nem lehet kapni,mert hianyzott belole valami anyag és megszunt:(
2011. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
óóó, köszike, de kár... :(
2011. júl. 31. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiányzott belőle anyag, hanem szilikont tartalmazott és már olyan káros anyagokat, ami bevonta a hajat és hajvasalás hatására beleégett (konkréten mivel műanyag volt beleolvadt) a hajba. Erre persze nem figyelmeztették a fogyasztókat semmilyen tájékoztatóban, ami eléggé törvényellenes.
2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De amúgy lesz új XXL asszem talán LIVE color néven...
2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Húha, én éveken keresztül azzal festettem a hajam, ráadásul rendszeresen vasalom is, szintén jó pár éve... Köszi a válaszokat!
2011. aug. 1. 08:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként erről miért nem lehetett hallani, te honnan tudsz róla, kedves utolsó válaszoló?
2011. aug. 1. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:

A hajszíneltávolító használati utasításában olvastam, hogy aki xxl colorral festette, annak ezért nem lehet kiszedni a színt a hajából. Aztán rákerestem neten és találtam cikkeket és fórumokat is erről. Persze azért nem kell megijedni, egy csomó hajápolóban van szilikon, meg más olyan anyagok, amik bevonják a hajat és ettől ugye az fényesebbnek/élénkebb színűnek tűnik. Majdnem az összes hajvégápolóban. De az tény, hogy ezek a vasalástól beleolvadnak a hajba, és ez nem tesz jót és az is, hogy ezt elfelejtik ráírni. (ezt a hajvasalás dolgot is a színeltávolító használati utasításában olvastam, hogy aki vasalja a haját, annak ezért kisebb valószínűséggel használ a színeltávolító)

Viszont az xxl color így eltávolíthatatlan...

2011. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy angliában azért hallani és én épp ott voltam akkor...
2011. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Éppen rá akartam kérdezni a szilikonos hajvégápolókkal mi a helyzet, de megelőztél. :) Köszike a felvilágosítást! :)
2011. aug. 2. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!