Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajsütővastől begöndörödhet...

A hajsütővastől begöndörödhet egy idő után véglegesen a haj?

Figyelt kérdés
Mert ugye a hajvasalótól igen...
2011. júl. 31. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
kétlem. mert mindig amikor csinálod máshogy göndörödik, hajvasalásnál meg nem lehet máshogy, ott csak egyenes lehet.
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan begöndöríted hajvasalóval a hajad göndör lesz magától véglegesen? Ezt ki hihetetted el veled? Az igaz, hogy az alapból göndör hajat a mindennapos hajvasaló használat tönkreteheti emiatt sosem lesz már olyan szép göndör..de..nemár?
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy 2 éve hetente hajvasalóval begöndörítem a hajam, de ugyanúgy áll még mindig. Csak úgy mondom.
2011. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb tönkremegy egy idő után. Ahhoz hogy göndör maradjon, tudtommal arra a bizonyos savra van szükség, mert az változtassa meg a haj szerkezetét tartósan, ahogy a hajba hatol. Nem vagyok szaki, de én így tudom, szóval a hajsütővastól semmiképp nem lesz tartósan göndör.
2011. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...arra gondoltál már, hogy a hajad folyamatosan nő, és még ha be is göndörödne, egy év múlva már rég új hajad lenne és le lenne vágva a göndör hajszakaszod ?!


..

A dauerrel ugyanez a helyzet, az a haj is le fog egyszer nőni, érted..


Aki meg azt mondta, hogy 2 éve göndör neki a hajsütőtől ? és ? gondolom ha nem lőnéd be hetente, nem maradna az. Akkor miért lenne tartósan göndör a hajad ?!

2011. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Jaj, bocsánat, tényleg félre érthetően fogalmaztam. Úgy értettem, hogy hiába göndörítem be két éve hetente a hajam, még mindig ugyanolyan egyenes a hajam mint amilyen alapból volt. Szóval megcáfoltam a kérdezőt. Amúgy egy éjszakáig marad benne a göndör a hajamban, nem tudom miért, bár eléggé vastag szálú hajam van, lehet ezért. : D

2011. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, értem, ne haragudj !!! Visszaolvasva kissé erősen fogalmaztam,ráadásul félre is értettelek.

bocsi. :)

2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is úgy értettem, hogyha sokszor megcsinálom, akkor egy idő után úgy fog állni, azért ennyire én sem vagyok hüle... De aki tartósan vasalja a haját, akkor vagy a roncsolástól, vag fogalmam sincs mitől begönörödik. Rengeteg ismerősömnél ez a helyzet. És azért gondoltam ezt, mert azt mondják a hajsütővas még jobban roncsolja a hajat.
2011. aug. 1. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!