Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jót tesz a hajnak, ha 1...

Jót tesz a hajnak, ha 1 hónapon belül HATSZOR átfestik?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam csinálta ezt.

Először fekete volt a haja. Következő héten átfestette szőkére. Következő héten átfestette vörösre, majd megint más árnyalatú szőkére. Majd levágatott a hajából, és más árnyalatú vörösre festette.

majd következő héten pirosra festette, majd barnára.

Ez jót tesz a hajnak?

Szóval

1.héten:szőke

2.vörös

3.szőke

4.vörös

5.piros

6.barna


Ilyenkor megy tönkre a haj? Mármint ha hetente HATSZOR átfestik, vagy fél évente, EGYSZER van különbség?


2011. júl. 30. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy pusztán kíváncsiságból kérdezte hiszen evidens a válasz a kérdésre, azaz nagyon jól tudta hogy igenis káros :)

Sokan (ilyen az emberi természet) szeretnek olyan kérdést kiírni amiben valaki másnak a tettét leírják és várják az együtt-fikázást másokkal, hiszen tudják jól hogy az illető akiről írnak buta dolgot csinált.


Én nem azt mondom hogy rosszindulatú, hanem azt hogy emberi, hiszen ilyenek vagyunk, pláne a kamasz vagy tinikorú csajokra jellemző, illetve a babák témakörben az anyukákra (jajj, a szomszéd 3 hónaposan sütit adott a gyereknek, ez ugyeugye nagyon gááz?" vagy "sógornőm 100 kiló és haspólót hord, szerintetek gáz?" és tipikusan: " sógornőm 8 centis műkörmöt visel, hozzá rózsaszín hajat és ropogósra szolizza magát, szerintetek durva?" - Na, ezek is ilyen kérdések, amikor MINDEN KÉRDEZŐ tudja a választ, csak szereti hallani hogy "igen, igen, tök hülye szerintem is a szomszédod/sógornőd/osztálytársad"


Ezt csak az nem ismeri fel aki maga is szeret efféle "szijdunk együtt valakit kíváncsi angyalbőrbe bújtatva"


:)

2011. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes ha valaki nem ismeri fel hogy nem valódi kíváncsiságról van szó. Ennyi erővel tényleg azt is megkérdezhetném hogy osztálytársam naponta szolizik 20 percet, szerintetek ez jót tesz a bőrének?

Őszintén: elhinné bárki, hogy VALÓDI kíváncsiság vezérelt, és nem csak szídni akartam ezt az illető osztálytársat a szerintem hülye szokása miatt? Néha olyan jó olvasni hogy valakit idegenek is gyaláznak aki szerintem ostobaságot csinált....

2011. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már 1x-i festés is árt a hajnak, nem hogy 6!!! De téged meg mit érdekel, hogy ezt csinálja? Majd nézni fog egyet, ha kihullik és 10centiket potyog le a haja a fejéről.
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!