Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jót tesz a hajnak, ha 1...

Jót tesz a hajnak, ha 1 hónapon belül HATSZOR átfestik?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam csinálta ezt.

Először fekete volt a haja. Következő héten átfestette szőkére. Következő héten átfestette vörösre, majd megint más árnyalatú szőkére. Majd levágatott a hajából, és más árnyalatú vörösre festette.

majd következő héten pirosra festette, majd barnára.

Ez jót tesz a hajnak?

Szóval

1.héten:szőke

2.vörös

3.szőke

4.vörös

5.piros

6.barna


Ilyenkor megy tönkre a haj? Mármint ha hetente HATSZOR átfestik, vagy fél évente, EGYSZER van különbség?


2011. júl. 30. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ,hogy milyen minőségű a haja..vastag szálú, vagy vékony szálú..de persze nagyon nem tesz jót..a világosításhoz meg ugye mindig szívatni kell..
2011. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
majd, ha kopasz lesz, játszhat a parókákkal is :D
2011. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudod hogy nem tesz jót a hajnak :)
2011. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy levágatott. A szőke ezt teszi, elégeti a hajat. Majd szépen nem marad haja...egy sál se. Nagyon sok! a különbség, hogy mennyi időnként.

ha pl egy ruhát minden nap hatszor mosol ki, vagy 1 héten egyszer, van különbség?

2011. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szóval a fekete hajat nem lehet szőkére festeni, és a vöröset se...-.-""de ezt szerintem minden értelmes ember tudja...

de ez egyértelmű.Ha fekete volt a haja akkor leszívatta és utána festette be szőkére.Azt festette be vörösre utána megint leszívatta és megint szőke.Utána festette még 3-szor.

Hát tud valamit a lány.Szerintem pár hónapon belül haja sem lesz.De leginkább az ártott neki hogy leszívatta a festés már ahhoz képest semmi.Még szép hogy tönkremegy a haj....

Szerinted ha hetente hatszor vágnál a hajadból 5 cm-t vagy fél évente 5cm-t lenne különbség?? vagy ha egy nap 6-szor eszel vagy fél évente akkor van különbség??? szerintem ez is egyértelmű.Mondd meg neki hogy ne csináljon egy darabig semmit a hajával ha azt akarja hogy maradjon

2011. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még az egyszeri festés is rongálja nem hogy a 6
2011. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez is lehetett:

fekete-> leszívatja szőkére-> SZÍNEZŐVEL egyik héten ez, máskor az (mivel pirosat nem nagyon érsz el festékkel, csak kimosós szinezővel).

Max 2 festés feketéből szőkét csinálni (nekem is volt, tudom). A színezés meg kb. semmit nem roncsol, mert csak a haj külső részén tapad meg. Főleg, hogyha rendesen ápolja is mellette.

4 éve szőke vagyok, a hajam puha, alig töredezett, pedig nagyon vékonyszálú alapból is.

2011. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Rosszindulatú vagy,mit foglalkozol vele hogy mit csinál a hajával az osztálytársad?Semmi közöd hozzá,az ő dolga.Ha neki úgy jó,akkor kész,törődj bele,és foglalkozz a magad hajával.Egyébként kérdésre válaszolva,nekem volt h két nap 3 szor volt átfestve,mégsem lett baja a hajamnak,és rendesen be is fogta a festék.
2011. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Te vagy a rosszindulatú, ha ide jössz, és rám mondod, hogy az vagyok!

Különben nem foglalkozom, vele, csak még senkit nem láttam ilyen gyakran átfesteni a haját.

csak ilyen 2-3 havonta.

2011. júl. 30. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de mióta rosszindulatúság egy kérdést feltenni?És te akkor milyen vagy,hogy idejössz beszólogatni?

A kérdésben sem látok semmi rosszindulatú megjegyzést vagy bármit,pusztán érdekli a kérdezőt.

Egyébként NAGYON KÁROS,főleg,ha szívatva volt.Én elképzeltem,ahogy olvastam és elborzadtam.Nem csodálkoznék azon,ha nemsokára brutálisan hullani kezdene a haja.Ezt még olvasni is rossz.

2011. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!