Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MITESSZER ellen mit? Megőrülök...

MITESSZER ellen mit? Megőrülök már :' (

Figyelt kérdés
Annyi mindent próbáltam már basszus, de semmi nem jött be:s Teljesen el vagyok keseredve, mert olyan csúnya fekete pöttyös az orrom, meg az állam, már nagyon utálom. Az oké, hogy megtisztítom meg radírozom, meg pakolásokat rakok rá meg stbstb, de hát ezektől nem fog eltűnni... Ezek a kis mocskok bent vannak a bőröm alatt:@ kinyomkodni még csak ki tudom, de másnap reggel ugyan úgy ott vannak...valami pórusösszehúzót nem tudnátok ajánlani?? Illetve mindent szeretnék tudni, ami nektek bevált...minden érdekel de tényleg, ami segíthet. Köszi előre is.
2011. júl. 29. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztítsd meg az arcod a szennyeződésektől arclemosóval, radírozd le a bőröd, majd,gőzöld kamillás vízzel kb. 20-25 percig, ez megnyitja a pórusaidat. Ezután óvatosan nyomkodd ki a mitesszereket, ezután pedig használj pórusösszehúzó tonikot, de ha van időd, akár feltehetsz valamilyen iszapos, mélytisztító pakolást is (DM üzletekben lehet kapni ilyen maszkokat Balea-tól kis tasakokban, kb. 300 Ft és 2-3 alkalomra elég) ezután masszírozd át az arcod jégkockával (ez frissíti a bőröd, és összehúzza a pórusokat) Krémet ne használj közvetlenül az "akció" után, mert a még nem összezárult pórusokba bejuthat, és eltömítheti azokat...Ha pedig használsz alapozót, inkább púderes állagút használj, mert azzal megakadályozhatod, hogy a pórusaid eltömődjenek a későbbiekben. Sok szerencsét:)
2011. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 habibi ***** válasza:
73%
hmmm.. vegyél olyan arctisztító löttyöt, amiben olyan kis apró golyócskák vannak ( de NE Garniert, mert az nem jó), ezzel minden este megtisztítod az arcod, meleg vízzel mosd le, ne hideggel, töröld meg. Aztán úgy 10-15 perc múlva kend be az arcod Nivea krémmel (kék) és menj aludni. Reggel lemosod meleg vízzel és kész. Ezt minden este csináld, és pár nap múlva látod majd a változást. Hetente 1X radírozd le az arcod, és utána tegyél rá méz-élesztő (1 ek méz+ 1 ek élesztő), alma (lereszeled az almát és azt teszed az arcodra) vagy az iszap pakolást. Olykor csinálhatod azt is, hogy este, arctisztítás után az arcodat átdörzsölöd citrommal, de számíts arra, hogy: csípni fog, piros lesz az arcod tőle egy darabig és előfordulhat, hogy másnap pattanások jönnek elő, mert tisztítja az arcod, úgy hogy a már meglévő, de még nem előbukkanó pattanásokat kiugrasztja a helyükről,jó pórusösszehúzó, tehát elvégre jó, csak én nem alkalmazom
2011. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Belső okai vannak. Fémallergia, vagy táplálkozási gondok.

Pl fehérlisztet, fehérkenyeret, cukrot, édességeket, tejtermékeket teljesen iktasd ki az étrendedből, csakúgy mint a szörpöket meg az ilyeneket.

2011. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Basszus, menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz...
2011. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fájt volna ha nem vagy bunkó?
2011. júl. 30. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
zselatinos arcmaszk..keress rá neten, nekem kiszedte a mitesszereket, meg a sunfleur rózsaszín tégelyes arcradírja is bevált.
2012. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy még ennyi idő után is írtál:) Csináltam már magamnak zselatinos maszkot, de nekem nem jött be...nem csak az, hogy nem szedte ki, hanem alapból nem is olyan ruganyos volt az állaga...hanem ilyen darabos, kemény, nem tudom máshogy mondani:/ szóval darabokban letöredezett az arcomról nem pedig lehúzható volt, nem tudom mit ronthattam el egy egyszerű zselatinnal, de valamit biztos:/:) de lehet majd másko is megpróbálom. a rózsaszín cuccot pedig még nem próbáltam, lehet az is sorra kerül,köszi:)
2012. ápr. 7. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Na javult a helyzet?:) Nekem is ugyanez a gondom.. A Duac gel valoban jo de a miteszerek ellen semmit nem tesz... Kozmetikus kinyomkodja 1 het utan visszajonn..ar teljesen megvagyok hulyulve..es a hegek..na azok is kikeszitenek..mar beletorodtem:/
2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Olvastam az I Bling arctisztító készülékről, valaki nem tudja, mennyire hatékony? 25 éves férfi létemre nekem is tele van az arcom miteszerrel, az itt leírtak nagy részét már kipróbáltam (citromot is), de hosszú távon nem hat. Ha esetleg valaki tud információt erről a gépről mondani, hálás lennék.
2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem tudom aktuális ez e még de íme az én válaszom. Először is ha ennyire súlyos, akkor valószínáleg étkezésbeli gondok is vannak, mondjuk túl sok zsíros húst eszel. Javaslom próbálj egy hétig minden tejterméket nélkülözni, és húst is párolva zöldségekkel enni. Igyál sok gyümölcs és zöldséglét, és mellőzd a kólát és egyéb szánsavas üdítőt. Még ha nem is csinálod ezt végig, akkor is egy hét alatt már szépen kitisztul a bőröd. Másik, nekem ami bevállt, az a Himalaya Herbals uborkás lehúzható arcmaszkja, illetve a neem-es tonikja. Douglasbe lehet kapni. Kicsit drágáb mint a Balea, de sokkal természetesebb. Jah és az se jó ha túlzásba viszed az arckrémeket, de komolyan. Radírozni elegendő heti kétheti egy alkalommal, tokinozni se kell minden nap, mert szárít és zsírosodásra készteti a bőrt. arctisztításra pedig tiszta napraforgóolajat használj, mert az nem tömíti el a pórusokat, ellenben gyönyörűen összeszed minden szennyeződést! Én azt is javaslom hogy szappan helyett, ami tele van mindenféle illatanyagokkal stb, használj sima vizet vagy zsályafőzetet, ugyanis a túlzott arctisztítók, főleg az ilyen DM-es cuccok tele vannak plusz dolgokkal ami rajta marad a bőrön. Sima citromlé nagyon jó pórusösszehzó, illetve a tengeri sós víz is nagyon jó: fertőtlenít és mélyen tisztít. Sok sikert! Aztán irj hogy van e javulás
2014. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!