Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fáj az epilálás? (Bövebben lenn)

Fáj az epilálás? (Bövebben lenn)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és 1-2 hónapja kezdtem borotválni anya mondta, h erősíti a szőrt, ettöl független ő is borotvál. És mondtam neki, h idegesít, h erősebb lesz, és sűrűbb és sötétebb. És mondtam neki, h szeretnék egy epilátort. Azt mondta, h nem fogom bírni, mert nagyon fáj. És télleg nagyon fáj? Vagy türhető? Mennyi idő után szokok hozzá?

Válaszokat előre is köszi.


2011. júl. 29. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már miért ne bírnád. Engem az zavar, hogy nagyon sokáig tart, míg kitépi az összes szőrt, a borotvával még kétnaponta leszedve is csak öt perc, és akkor abban benne van minden szőr, amit szedni szoktam. Epilálás meg min. fél óra.
2011. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, és kérd el egy barátnődtől, vagy láttam kozmetikában is, hogy 300 Ft-ért leszedheted vele a szőröd, egy próbát megér. Ha nem jön be, ne vegyél.
2011. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem igazán fáj.tűrhető.nekem mondjuk van egy-két rész/hajlat pl a térdem mögötti hajlat ahol néha kellemetlen.de nem fáj.
2011. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fájdalomküszöbe mindenkinek más, szóval mi nem tudjuk megmondani hogy te bírnád e. persze szerintem se olyab nagy szörnyűség, csak egy kicsit erősnek kell lenni hozzá, és ennyi.
2011. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes. Ki lehet bírni. De próbáld ki, és majd megtudod:) Én a gyantát ajánlom, az gyorsabb, igaz az sem kellemes, de én az epilátort nem bírom, inkább gyantázom magamnak.
2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem bírtam. kb. 2 éve vettem egyet egyszer nem bírtam végighúzni a lábamon. elkezdtem gyantáztatni kozmetikusnál(bár otthon is megoldható) és nekem az pl. nem fáj. ha van lehetőséged próbáld ki, de én nem ajánlom az epilátort :D

19/L

2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Van itthon egy epi azt vmi teleshopos turmixhoz adták xD és anya azt mondta, h most kipróbálásra jó ha bejön, és nem fáj akkor vesz. Csak az a baj, h egy tp korongja van.
2011. júl. 29. 19:51
 8/10 A kérdező kommentje:
tépő*
2011. júl. 29. 19:52
 9/10 anonim válasza:
Nekem az elején rohadtul fájt, de idővel hozzászoktam. Szóval csak kitartás kérdése...
2011. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem gyantát veszel akkor? Az megvan 5perc alatt, nem is fáj annyira mert hamarabb túl vagy rajta...Lehet,hogy olcsóban kijössz hosszútávon az epilátorral,de szerintem próbáld meg a gyantát ;)
2011. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!