Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás után sok pötty lett...

Epilálás után sok pötty lett a lábamon és fehér a közepe. Mi ez? Hogy tüntessem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát csütörtökön délután leepiláltam a lábamat először.Itt és más oldalon is utána néztem,és persze elolvastam a kezelési útmutatót is.Nagyon féltem,hogy nem fogom kibírni azonban alig éreztem szerencsére.Bepirosodott utána,tettem rá kamillás hintőport,mert az nyugtatja...reggel arra ébredtem,hogy mind a két lábam iszonyatosan fáj.Felkeltem és akkor láttam,hogy tele van foltokkal,aminek a közepe fehér és ha megnyomom jön ki belőle vmi cucc.(olyasmi mint a pattanás) Azóta körömvirág krémmel kenem,mostmár nincsenek ilyen fehér közepű foltjaim csak a nyomai...

Mivel nem fájt annyira,mint hittem szeretnék rászokni a borotva helyett az epilátorra.De félek,hogy mindig ilyen lesz..:S Hogy tüntessem el gyorsan,és esetleg vhogy megelőzhetném,hogy ilyen legyen legközelebb?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

14/L


2009. jún. 8. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Másnak is volt ilyen?Lehet hogy megszokja a bőröm és nem lesz ilyen pöttyös legközelebb,amiből fehér cucc jön ki?

Tudom,hogy voltak már epilálással kapcsolatos kérdések,és bocsi,de nem találtam az én problémámra megfelelő választ.:S

2009. jún. 8. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:

huha te szerintem allergilás vagy az epilátorra.

szovval ez nem normális dolog hogy ilyen.

2009. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem az is lehet baj, hogy nem az epilátorra, hanem a hintőporra vagy allergiás, vagy csak a frissen "feltépdesett" bőrödre szórtál port és ez begyulladhatott.
2009. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Nem is tudtam,hogy az epilátorra is lehet allergiás vki...hát a hintőpor az biztos,hogy nem,mert már máskor is használtam(borotválkozás után,leégés után.) Akkor tökéletes volt,nem irritálta.Lehet h a 2 együt nem volt jó,majd legközelebb nem teszek rá hintőport...
2009. jún. 8. 18:00
 5/5 anonim válasza:
allergiás az epilátorra? ez baromság. nekem is van ilyen. és én már régebb óta használtam, de nemrég tértem át a combomra is. szóval ahol még nincs megerősödve a szőr és kitépik, kicsit begyüllad. nekem ilyen volt a lábszáram is, de mára eltűnt teljesen.
2012. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!