Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora problémát jelent a...

Mekkora problémát jelent a "fiúzásban" a problémás bőr?

Figyelt kérdés

Belső problémáim vannak, és pattanásos az arcom.Járok kozmetikushoz, meg kezelem meg minden, de így sem tökéletes, sőt rossz.

Szedtem régebben rá nagyon erős gyógyszert amit orvos írt fel, de nem birom az erőssége miatt, meg ugye ha sokáig szedtem volna akkor májproblémák,stb.

Szval az a lényeg hogy nem használ semmi, és nagyon el vagyok keseredve hogy én egyedül maradok a ragyáimmal.

Folyamatosan sírni tudnék(most is azt csinálom), mert annyira rossz érzés hogy csak alapozóval és korrektorral tudok szép bőrt csinálni.De azt se akarom mert ha meg valaki meglát smink nélük csodálkozna, úgyhogy csak ritkán alapozózok.

Azt hiszik rólam hogy nem törődök magammal, és igénytelen vagyok?!

Egy lánynál a férfiak, fiúk szemében ez nagy hátrány?

Úgy érzem senkinek se kellene egy ilyen kinézetű lány, és undorodnának tőlem a srácok:S

Arról meg nem is beszélek hogyha meglátok valahol egy helyes fiút, inkább elfordulok nehogy megilyedjen tőlem, és lenézően "válaszoljon" az én flörtölő pillantásomra.

Nem vigsztalást várok, hanem az őszintét a fiúktól, és lányoktól is.

Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 29. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, mit érzel.


Menj bőrgyógyászhoz, a kozmetikus ehhez kevés eszerint. Fog írni krémet, vélhetően a Skinoren-t, attól javulni fog pár hét alatt.

2011. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha ez egy kicsit megnyugtat vagy ad némi vigaszt, az én arcbőröm is ilyen. Szerintem tőlem több vizsgálaton vagy orvosnál nem járt senki :) de olyan problémám van, hogy nem lehet rajta segíteni. Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolj el engem 24 éves lányként, hát valami borzalom.
2011. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rémes lehet, lányok... Nekem is elég problémás, de a krém elég sokat segített, szóval a kérdezőnek mégis azt javasolnám, tegyen egy kört a dokinál.


Egyébként nyilván hátrány, ha nem szép a bőröd, de azért láttam én már nagyon sok nagyon csúnya lányt/nőt, akiknek remek párkapcsolata van/volt. Szóval azért ne adjátok fel!

2011. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is vannak, igaz nekem már kezd javulni. én soha nem mentem vele bőrgyógyászhoz, én házi praktikákkal próbálkoztam. próbáld ki az élesztő pakolást. nekem nagyon sokat segített. egy csipet élesztőt, nagyon-nagyon kevés tejjel keverd össze és rakd kb 15 percig az arcodra. rakhatsz bele még pl natúr joghurtot is vagy mézet. próbáld ki :) de írtad,h belső problémáid vannak, esetleg eheted is az élesztőt. vagy igyál zöld teát, méregteleníts.
2011. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszoktat!

Jártam bőrgyógyászhoz is, és Skinoren-t használtam már a 2 tubus fogyott belőle, de semmit nem használ.Élesztőt ettem, és pakoltam is az arcomra de az se jött be.

Mindent kipróbáltam már még a nagyon drága krémeket is egészen a drogériásoktól, meg mint mondtam gyógyszert is szedtem.Nekem is sajna az a helyzet mint a 2.válaszolónak.

Együttérzek veled:(

2011. júl. 29. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan lányt, akinek hibátlan bőre volt, és olyat is, akinek eléggé bőrhibás volt az arca...Elég érdekes, de a bőrhibás lányt sokkal jobban körülvették a fiúk, mivel olyannyira magabiztos, barátságos...bár tudom, ez most sovány vigasz, s a szép bőr mindenkinek álma, aki tudja, milyen a sok patti (nekem is sajna:/) de van olyan lány az osztályomban, akinek még az enyémnél is hibásabb a bőre, s mégis népszerű, vannak barátai, és volt már pár barátja is.
2011. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami...ismerek egy lányt, akinek tényleg durvák a pattijai, heges az arca (nem bunkóságból, mert jó ismerősöm) és van neki barátja kb. 3-4 hónapja, akinek alig vannak pattanásai, és a fiú mégis imádja a lányt(komolyan, nem túlzás), mert kedves és okos, művelt...ő megérti, hogy a lány önhibáján kívül küzd ezzel, s így is szereti. Szóval ne félj attól, hogy a fiúk emiatt nem fognak veled szóba állni. Az igaz, hogy van jópár pasi, aki hibátlan nőről álmodozik, de ők csak és kizárólag külsőségek alapján döntenek... Gondolom, neked pedig nem felszínes kapcsolatra lenne szükséged... addig is ne keseredj el, várj türelemmel, s meglátod, igaz a mondás: minden fazékra jut fedő :)
2011. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon csúnya volt az arcom pár éve. szedtem gyógyszert annak is elég durva mellékhatásai voltak. sokat segített az biztos. aztán egyre szebb lett mindig. most pedig fogamzásgátló az ami segít. és mondhatom többet ér bármilyen bőrgyógyász által felírt krémnél, stb. nem tudom hány éves vagy, de ha kb. elég idős leszel hozzá akkor esetleg próbáld meg. nem mondom h a gyógyszer egészséges de nekem bevált.

19/L

2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is:)

És igen, most megyek majd vérvételre és ha tényleg belső oka van, akkor fogamzásgátlót kezdek szedni.

2011. júl. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!