Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba szeretnék menni,...

Szoláriumba szeretnék menni, de vannak nagyobb anyajegyeim. Ha leragasztanám őket, az segítene és nem ártana?

Figyelt kérdés

Egyébként alapjáraton barna bőrű vagyok, mégis vannak anyajegyeim.


Szoláriumba két havonta mennék, méghozzá azért, mert ha nem ér nap (mint nyáron), és nem fehéredek, hanem inkább sárgás, sápadt, foltos vagyok, tehát csak az egészséges szín miatt.


2011. júl. 28. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól, h barna a bőröd még nem kizártak az anyajegyek! Ha vannak nagyobbak akkor nem nagyon ajánlom, h szoláriumozz vele, vagy ha nagyon szeretnél a gyógyszertárban lehet kapni kifejezetten anyajegyekre 100faktoros krémet,amit rákensz a felületre és nem éri baj! Ha az anyajegyeid száma 50en felül vannak akkor ne szolizz,mert meg van rá az esély, h több ki jön rajtad! :) Sok sikert! :) Remélem tudtam segíteni 17/L
2011. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Hát nekem van 50+-os krémem, de a ragasztásos módszer nem jó? Nem tudom, hogy ott bent milyen a hőmérséklet, és hogy nem ártanék-e többet azzal, ha leragasztanám őket?
2011. júl. 28. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
A barna bőrűeknek is van anyajegyük.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van anyajegyem, mégis járok szoliba. Semmi bajom nincsen.
2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván vannak, tulajdonképpen ezzel arra akartam célozni, hogy nem fehér bőrű - anyajegyes vagyok. De a ragasztás ér valamit, vagy sem? Amúgy köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 28. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azon gondolkodtál ha leragasztod esetleg egy pici kis ragasztóval de úgy, hogy az olyan területen is ahol nem kéne és úgy szolizol akkor marad ott egy kis fehér valami ami nagyon hülyén néz ki? ezen gondolkodtál?
2011. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, mivel mind a hátamon van, és a barátomat nem zavarná, más pedig nem látja. :) És nem is véletlenül két havonta mennék: csupán annyi, hogy ne legyen meg az a nagyon furcsa téli színem.
2011. júl. 28. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
télre meg minek???? nyárra azt mondom ok. szépek akarnak lenni. szép barnák. de télen inkább hülyének néznélek. már bocs az offért.
2011. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy meg legyen az alapszínem..és ne legyek olyan sápadtas, sárgás.
2011. júl. 28. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
a ragasztót akkor vágd az anyajegyed méretéhez!:) A másik meg 2havonta ha mész,nem fog a fehér meglátszani! :)
2011. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!