Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier 100% color. Mik a...

Garnier 100% color. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Használtátok már? Hallok jót is rosszat is.. Kinek hogy vált be?
2011. júl. 27. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb hajfesték amit valaha feltaláltak, kár, hogy a boltokban mindig hiányos a készlet és, hogy a garnier nem bővíti az árnyalatokat. Régebben használtam, amikor rézvörösre festettem a hajam, és szép intenzív lett, és nem fakult ki a színe mint a többinek. A legtöbb rézvörös festék olyan, hogy egy hónap után a hajvégeken inkább csak élénk sárga, és sokszor fénytelen. Na ez nem. Én csak ajánlani tudom...
2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El nem tudod képzelni mennyire örülök hogy ezt írtad. Épp rézvörösre festeném a hajam, meg is vettem a festéket, mire mindenki szidni kezdte, de hozzátették, hogy "bár a vöröset még nem próbáltam" :D Már épp kezdtem elbátortalanodni, de akkor pénteken megy a festés :P Ugye nem is roncsolta nagyon a hajad?
2011. júl. 27. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyik festék se roncsolta eddig, kivéve a professzionális alfaparfot, ami kiszárította kicsit, de még rendbe lehetett hozni, mielőtt töredezni kezdett volna. A rézvörösnél meg készülj fel, hogy kb világítani fog a fejeden, mert sokkal-sokkal élénkebb, mint az összes többi márka rézvöröse. Legalábbis ha a 746-os az, akkor az ütni fog :D

A többieknek mi volt a bajuk? Mert gondolkodtam a barnán...

2011. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

564 az enyém, és ma befestettük, de egyáltalán nem olyan mint a dobozon :S :/ Lilás-vörös lett :((( Vagy ez majd pár mosás után más lesz?? :/

Hááát a végeredménnyel voltak elégedetlenek..

2011. júl. 29. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs is belőle 564 csak 562, az pedig valóban lilás árnyalat. Soha nem lesz olyan, mint a dobozon egyik hajfesték se, a számokat kell nézni...

Vagy van olyan, hogy 564 100% colorból? Mert a hivatalos honlapon nincs....

És ha 2-es a vége az fontos, mert az bizony lilás árnyalatot jelent... a 6-os pedig pirosasat. A rézvörösnek 4-es a kódja, he ahhoz, hogy tényleg az legyen, a második számnak kellene annak lennie.

Ha előbb írod, hogy milyet vettél és milyet szeretnél, akkor tudtam volna ebben segíteni...

2011. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De amúgy nem akkora para, mert a lilás és pirosas színek még a vörösnl is gyorsabban fakulnak, tehát valamennyit tuti fog változni. Viszont azért más szín nem lesz belőle, de azt még mindig megteheted, hogy 1 hónap múlva már a rendes árnyalatra fested...

Nem szabad a kép alapján hajfestéket álasztani jaaaaajj... :P

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]



És az van ráírva, hogy mély rézvörös :/ És szerinted ezt a lilásat befogja bármi is..? :D

2011. júl. 30. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek tényleg nem kellett volna lilásnak lennie... Pirosas az oké.. De szerintem a lila el fog tűnni belőle, lehet frissen kcsit más a színe másra nem tudok gondolni...
2011. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát első mosás után kiderül... :) De remélem a lila eltűnik... :D
2011. júl. 30. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!