Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran érdemes szolári...

Milyen gyakran érdemes szoláriumi kezelésre menni, hogy szépen lebarnuljak?

Figyelt kérdés
Most voltam először, az eredmény nem igazán látszódik, talán azért mert nagyon fehér a bőröm. 6 percet voltam bent. Jobb eredményt érek el, ha kedden is visszamegyek megint 6 percre? Vagy mikor kéne mennem és mennyi időre?
2009. ápr. 5. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi féle képpen ne túl sokszor..mert annak jó jele nincsen. Bőrrákhoz is vezethet.. a normális az ha hetente 1x ha nagyon hamar leszweretnénk barnulni..erlöször csak 5 percre majd lehet 10 percre is.
2009. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én heti kétszer megyek,de én is 5perces vagyok:))
2009. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Mivel kikapja a bőr alól a vizet,és így öregít és ráncosít,én meggondolnám.Az anyajegyeket meg elrákosíthatja.De legyél szép barna!!!!
2009. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly nyáron voltam akkor akár háromszor is egy héten. Nekem eleve elég sok ynajegyem van és már rengeteg apró kijött, amik csak nőnek, nőnek. De nekem ha a nap barnítaná, akkor aztán 50 éves koromra is várhatnék, mert először csak leégek, de szóval nehéz barnulni. azért ne vidd túlzásba. Ja és az én bőröm is elég fehér, nem is leszek olyan csokoládé, mint egyes cicababák...
2009. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én jó barna lettem.1 hónapja kezdtem el járni...1 héten kb 3 szor voltam..mostanában nem nagyon megyek..de azabaj h kezdek fehéredni:(:D
2009. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 naponta kéne járnod de eleinte csak 6 percet menj es mikor ugy érzed h birja a böröd akkor mehetsz 9 is es használj step2 krémet az segit jah és h ne szaradjon a borod mivel a szoli kivonja a börböl a vizet ezért ráncosit hasznalj jhonsons baby olajat!nekem bevalt es eleg csoki lettem
2009. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!