Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tennem, hogy kiszépül...

Mit kell tennem, hogy kiszépüljön az arcom?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy példa. Tudom, hogy ez photoshop, nem a program kezelésére lennék kíváncsi, hanem igaziból, mit tudok csinálni a szép bőrért. Kozmetikus, házi kenceficék vagy mit lehet tenni? :)


2011. júl. 26. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni a nemed.

ha fiú vagy, akkor is járhatsz kozmetikushoz arckezelésre, nálunk 3500 forintba kerül, és elég 3 havonta menni. ha olyan csúnya a szemöldököd, mint a linken a srácnak, kérd meg egy ügyes nőismerősöd (vagy kozmetikust), hogy szedje ki a kusza szálakat. ha marad a vastagsága, és ügyesen csinálják, nem lesz metroszexuális beütése. ha pattanásos vagy, minden napmegehetsz egy kis darab élesztót, és most meg az arcod reggel és este erre a célra kifejlesztett kozmetikummal, pl én ilyet használok: [link]

kapásból ennyi jut eszembe.

L.18

2011. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írjatok, ha tudtok még tippeket. Ja, s férfi vagyok. :)
2011. júl. 26. 13:41
 3/3 Doruss ***** válasza:

Szia!

Tudom, régebbi kérdés de most látom, hátha még segíthetek :)

gyógyszertárban lehet kapni Aknesolt: [link] én ezt használom, nekem beválik, de jó hidratáló krémet is használni vele egyidőben, mert kicsit szárítja a bőrt.

2011. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!