Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket az arcom nagyon, mi...

Viszket az arcom nagyon, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pattanásos vagyok és antibiotikumos krémet használok rá, de használom már vagy 3 hete és csak ma kezdett el viszketni. Nem tudom mitől van, nincs nagyon kiszáradva, és nem is piros.. Mit csináljak vele, hogy elmúljon? Hideg vízzel próbáltam megmosni, aloéra allergiás vagyok más meg nem jutott így hirtelen eszembe (krémek nincsenek nagyon itthon, csak anyukámé, de az nem az én bőrömre való).
2011. júl. 25. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
van fülbe valód?vagy fogszabályzód?mert nekem fém alergiám van és nekem is viszketett az arcom és nagyon pattanásos volt a bőröm de már nincsen se fülbevalóm se fogszabályzóm és semmi bajom :)
2011. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vízhiányos lett a bőröd!Fogyassz sok vizet és hidratáló krémet kenj az arcodra ami inkább vizes állagú,mint zsíros.
2011. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!