Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használ/t Gerovital...

Valaki használ/t Gerovital Plant hajnövekedésre?

Figyelt kérdés

Romániában lakom sajnos,Bánfi hajszeszt kértem a patikába és ezt kaptam,nem tudom használt-e valakinek,így néz ki :

[link]

ami az üvegben van

köszi


2011. júl. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is Romániában lakom, használtam ezt. Én nem láttam sok különbséget magamon a kúra befejezése után, viszont én nem használtam el az egész üveget, de attól még megvolt a három hónap. Azért szerintem próbáld ki, mielőtt megvásároltam volna sok helyen utána néztem és rengeteg pozitív visszajelzést olvastam róla. De mindenképp használj utána regeneráló sampont, ahogy a dobozon írja.

Amúgy egyes helyeken itt is lehet vásárolni Bánfi hajszeszt, ha érdekel nézz szét fodrászkellékesnél. Én marosvásárhelyi vagyok, itt lehet kapni.

2011. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen akkor utána nézek :)

Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de milyen az a regeneráló sampon?Tudnál adni egy pl.?

Nagyon szépen köszönöm

2011. júl. 25. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Na aztán, nálam csak most jelent meg, hogy válaszoltál, jó pár nap késéssel.:O Ha esetleg még érdekel, és visszanézel ehhez a kérdéshez, van a gerovital-nak regeneráló samponja, az biztos jó : [link] . Én nem ezt használtam, hanem ezt, nekem jó volt: [link] . Bocs a kései válaszért:)
2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi szépen,hogy írtál :)
2011. júl. 29. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami a kepen van a masik dobozba az is regeneralo sampon:P..amugy en mind2 hasznalom, es nagyon szep a hajam viszont meg csak 2 hete hasznalom.
2011. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!