Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű a hajad/szemed/bő...

Milyen színű a hajad/szemed/bőröd színe? Milyen magas vagy, és hány kg vagy? Meg vagy elégedve magaddal? Ha nem, mi az ami zavar magadon, és miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek. köszi.
2011. júl. 24. 22:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Csokoládébarna haj, sötétzöld szem, világos, barnulni képtelen bőr. 155 centi, 50 kiló. Fogynom, izmosodnom kellene, örülnék, ha kb. 20 centivel magasabb lennék, leszedhetnék végre a fogszabályzómat (ez elvileg ősszel megvalósul), más árnyalatú, de zöld szemet akarok (és hogy ne legyek rövidlátó), teltebb ajkakat, dúsabb, hosszabb hajat. (most kb. lapockáig ér). Nagyobb,

formásabb melleket.

Na, ezeket leszámítva meg vagyok elégedve magammal.

14/L.

2011. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Vörösesbarna hajam van, sötétzöld szemem, eléggé világos bőröm, de kicsit le tudok azért barnulni és akkor viszonylag egészséges színem van... 158cm vagyok és 45kg.

Nem panaszkodhatok, eléggé szerencsés alkat vagyok. Az egyetlen amin változtatnák, az a bőröm, ami nagyon-nagyon érzékeny és nagyon könnyen begyullad, ekcémás lesz, vagy pattanások jönnek ki rajta, időnként pedig teljesen kiszárad. De legalább nem öregszik egyáltalán, 27 éves vagyok és kb 20-nak nézek ki... (és amúgy nő)

2011. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
természetes szőkés barna mell alá hátközépig érő hosszú hullámos hajam van sötétbarna majdnem fekete szemem és kicsit kreolos bőröm. 172cm és 55kg vagyok.az alakommal megvagyok elégedve formás sportos habár a mellem kicsit lehetne nagyobb,de így is jo.az orromat és a problémás bőrömet nem szeretem. 17/L
2011. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Világosbarna/középbarna haj.

Barna szem (gesztenyebarna, bár attolfügg van amikor sötétebbnek tűnik, de közelről gesztenyebarna).

Barnás bőr (de nem kreol).

165cm

48kg

A lábamat túl vékonynak találom, nem szeretem. A fenekem formás, kerek ugyhogy azt szeretem. Elég babaarcomvan, nekem az arcom is tetszik, viszont a fogaim nem, ezen dolgozok. Telt ajkaim vannak amik eleinte zavartak és nemtetszett de rájöttem hogy sok pasinak bejön ha valakinek nemcsak egykis csík a szája. Úgyhogy nagyjából kivagyok békülve magammal, egyedül a fogamra hordok fogszabot, de csak éjszakait.

2011. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Haj: festett fekete, nagyjából egyenes szálú, lapockáig érő, egyszerű, sima "lelógós", középen elválasztott, vékony szálú, tartás nélküli, zsírosodásra hajlamos. Eredeti hajszín seszínű sötétszőke-semmilyenbarna keverék.


Szem: zöldesbarna, kis narancs beütéssel, távolról vagy rossz fényviszonyban egyszerűen "olyan hideg barnának" tűnik.


Bőr: nagyon fehér, vékony, betegesen sápadt, túlérzékeny, fényérzékeny, könnyen sérül és nehezen regenerálódik, zsírosodásra hajlamos.


Kb 167 centi és 50 kiló vagyok.


Sokmindennel tökéletesen elégedett vagyok magamon, pár dologgal nem vagyok kibékülve:


A korrigálhatatlan, genetikailag adott dolgok közül zavar a problémás bőrtípusom, némileg a csontozatom (széles, látványosan kiálló csípőlapát), a kezelhetetlen nyomok a bőrömön (permanens napégésnyomok, pár stria), a magasságom (jó lenne magasabb lenni) és kissé a hajam vékonysága is, de igyekszem elfogadni ezeket, ha már esély sincs változtatásra.


Zavarnak továbbá a rém csúnya melleim, a fenéktájékon (fogyás miatt) enyhébben megereszkedett bőröm, kicsit talán az elálló füleim is - ezeket sajnos csak veszett drágán, de helyre lehetne hozatni műtéttel. Ha lenne ilyenre pénzem...


29/L

2011. júl. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Szőke hajam van, világos bőröm és zöldes-kék szemem. 158 cm és 50 kg vagyok. Nem vagyok megelégedve vele, mert az utóbbi időben combra és fenékre eléggé meghíztam.


19/L

2011. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

-Sötétbarna haj

-zöldesbarna szem

-170cm

-72kg

Meg vagyok elégedve magammal, ugyan szerencsére inkább izmos vagyok, mint hájas :D


Lehetne világosabb a hajam, és kisebb orrom de amúgy minden ok :D

2011. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
18/L lemaradt :D
2011. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

-Sötétbarna hajam, és a szemem is, a bőrömet hamar lefogja a Nap, de most fehér vagyok aránylag :)

-168 cm és 51 kg vagyok

-Nem vagyok, és szerintem nem is leszek.

-Kicsi mell, széles combok, furcsa fogak :)

De hogyha Isten így teremtett, Ő jónak látott így, szóval rajta vagyok az ügyön, hogy elfogadjam magam :)

2011. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
ja 16/L
2011. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!