Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyen hajat...

Hogyan tudnék ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám megcsinálni úgy a hajam mint a Topmodell Leszek 13. évadjában Sundai-nak volt még mielőtt átalakították? Bocsi de képet nem találok róla.


De ha van valami tipp amitől dúsabb lesz és kevésbé ronsolja azt is szívesen fogadom.


2011. júl. 24. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha dús hajat szeretnél (látszatra): hajmosás után tegyél egy diónyi hajhabot a hajadra, aztán fogd fel a fejed tetejére egy puha hajgumival egy laza lófarokba. Fontos, hogy pamutból legyen a gumi és ne húzd meg nagyon a lófarkat, mert úgy roncsolja. Nem kell megszárítani, hanem így alszol. Reggel, ha kibontod extra dús hajad lesz :)

Ha dús hajat szeretnél (tényleg): van most egy Alverde sampon, amit sokan dicsérnek: a koffeines, szerintem próbáld ki azt.

2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már nagyon rég néztem Topmodell leszek-et de ezt találtam róla

[link]


nem az első képre gondolsz?

2011. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Én valamelyik nap csíptem el a Viasaton. Nem ara gondolod hanem amikor még be volt göndörítve.
2011. júl. 24. 21:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm... Bocsi a helyesírás miatt.
2011. júl. 24. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsi:) de azért nem adom fel.. keresek még:D
2011. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm szépen. De amúgy ha tudod, hogy ezt hogy lehet megcsinálni szívesen várom.
2011. júl. 24. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
csak hogy segíteni tudjunk látnunk kéne, de én sem találom..:(
2011. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] ??:D
2011. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen igen. Ilyesmit szeretnék.
2011. júl. 24. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak sima hajgöndörítő vagy akkor is ilyesmit érhetsz el ha hajmosás után a vizes hajadat befonod és úgy alszol:)
2011. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!