Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyen frizurát...

Hogyan tudnék ilyen frizurát csinálni?

Figyelt kérdés

Kb. hátközépig érő hajam van, az egyszerű frizurákat is másfél óráig csinálom, mert világ életemben kibontva hordtam a hajam.:D Hogy tudnám ezt megcsinálni? Mi kell hozzá?

[link]


Előre is köszi!


18L


2011. okt. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán fel van gumizva... mint amikor lófarkat csinálsz, csak nem húzod ki a hajadat.
2011. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de ennek a lánynak a képen olyan szép...Arra gondoltam, hogy összefogom lófarokba, kicsit feltupírozom, és visszahajtva odagumizom. Hátha úgy nagyjából így nézne ki, + egy liter hajlakk
2011. okt. 10. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jó hosszú hajam van, sajna én sem tudom így megcsinálni... szerintem ezt nem ami hajunkhoz találták ki. :D Az első voltam.
2011. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!