Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz ilyen a hajam?

Mikor lesz ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
Ilyen most a hajam:a job oldali kép: [link] MIKOR LESZ ILYEN: [link]
2011. júl. 23. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
10-15-20 év,és szőkítés ;)
2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor túl sok pénzed lesz és csináltatsz egy hajhosszabbítást + dúsítást.
2011. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 5 év, de csak ha tökéletesen ápolod és semmi károsat nem teszel vele. Meg vágatni is kell néha, ha nem is törik nagyon akkor is.

Ez a képen amit linkeltél legalább fenékig érő, de inkább fenék alá érő. Szóval nem nagyon fog hamar ilyenre megnőni. Megfelelő hajápolók és eszközök is kellenek hozzá. Én 16 éve növesztem a hajam, úgyhogy csak te is legyél türelmes. :D Esetleg érdemes valami hajvitamint szedni, amitől kicsit erősebb lesz a hajad. Az ilyen hajnövesztő csodaszereknek, mint a hajszeszek vagy a ricinusolaj nem érdemes bedőlni. Hidd el, én szinte mindent próbáltam, de a vitaminokon kívül semmi nem használt (amúgy azoktól sem kell csodát várni).

2011. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet átlagos lányoknál 5 év de nálam nem hiszem mertnekem másfél hónapőja vágattam le olyan hosszúról é s máris 5 centit nőtt szinte egy hónap alatt
2011. júl. 24. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. 5cm-t egy hónapban. Ezt még te sem hiszed el...
2011. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha nem hiszed el a te bajod.a fodrászom is csodálkozik mire megin megyek az átlagnál már megint sokkal többet nőtt .és vitaminok nélkül.
2011. júl. 24. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Átlagban 1 centit nő a haj, jó esetben is csak 2 centit havonta. ha vasalod, fested, szárítod, stb akkor még lassabb. különböző időjárás, akármi miatt el is töredezhet, minél hosszabb lesz annál több gond van vele, tehát igen sok idő mire akkora lesz mint a képen. Van akinek sose nő meg akkorára.

Most megmértem, az én hajam csak 18 centit nőtt 1 év alatt, pont tavaly nyáron vágattam le.

2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!