Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek tetszik ez a haj?

Kinek tetszik ez a haj?

Figyelt kérdés

[link]


esetleges véleménynyilvánítást is elfogadok :)


(igen, ilyenre tervezem, csak csoki-barnában)


2011. júl. 23. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon tetszik, bár nem magamon. Az én stílusomba nem illene bele. Ha neked tetszik, akkor hajrá:D Valami élénk szín is legyen benne!!!!:)

17/L

2011. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
én azt mondom h iszonyat jól néz ki,nekem nagyon tetszik,el is zudom így képzelni magam.szerintem ha csokibarnát akarsz,jól fog kinézni,csak legyen benne pár rószaszín tincs is.legalábbis nekem úgy nagyon tetszene.nem tudom nekem bejön e a rószaszín,de ha ezt választottad mindenképp írd ide milyen lett:)kíváncsi vagyok:)
2011. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szerintem egyszínűként jobb, mert pl ha olyan helyre mész akárhogy fésülöd nem úgy fogsz kinézni mintha szivárványfejed lenne :D
2011. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem borzalmas az egész haj típus. Ez a szőke szín :S

És ez a sárga benne... Ha az egész sötétbarna lenne akkor talán de így ocsmány...

2011. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Már ha úgy nézem mint egy alkotást. De nem futkároznék ilyen hajjal, meg kicsit körülményes lenne.. de azért nem rossz.
2011. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
sztm nagyon állat nekem vörösbe tetszene nagyon de ha te barnát szeretnél az is jó csak akkor egy kis szöke tincsek bele az nagyon jó lenne!! :)
2011. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ne haragudj de undorító

20/L

2011. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
punk stilusunak jo max
2011. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!