Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melír vagy nem? Tetszik vagy...

Melír vagy nem? Tetszik vagy nem miért?

Figyelt kérdés
Szeretném ha világosabb színű lenne a hajam, most világos barna és gondolkodom, hogy rakatok bele melírt csak hát nem tudom, hogy mennyire "divat még", szerintetek?
2012. febr. 16. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
kit érdekel hogy mi a divat?? anyám.....miért nem vagy önmagad?????????????????
2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 étoile et lune válasza:
Hát vannak szerintem lejárt, falusiasabb verziói, de ha árnyalatokban különböznek a színek, szép és visszafogott, az mindig jól néz ki. Meg persze vannak a profi melírozások, amikor sötét hajban pl vörös és világosabb csíkok vannak, na de azt tényleg max profial merném megcsináltatni.
2012. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a normális választ, hát én is visszafogottra gondoltam, csak hát félek, hogy milyen lesz mert sose volt még festve se. De már bejelentkeztem keddre úgy hogy megyek :) még jöhetnek a vélemények.

Jaj és azt elfelejtettem, hogy egy árnyalattal szeretnék világosabb csíkokat, de nem olyant mint a vadmalac csíkjai :D hanem, úgy szeretném, hogy olvadjon bele csak hat legyen mégls világosabb kicsit, na ezt jól elmagyaráztam :))

2012. febr. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!