Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús a hajam, és úgyneve...

Nagyon dús a hajam, és úgynevezett "oroszlános". Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Valami olcsóbb hajápolót tudna valaki ajánlani a szálkásodás, de főleg a töredezés ellen?
2011. júl. 22. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja igen, a golf balzsam is jó. bár ezt a fajta balzsamot még nem használtam. de ahogy olvastam, jó lehet. ha használ. ha nem, akkor válts át. :)
2011. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hopp a linkem lemaradt :D [link]
2011. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legjobban a ricinusolajjal jársz. 2 dl 400Ft,patikákban lehet kapni. Én már sok terméket próbáltam,nekem is ilyen a hajam. Én ritkán vasalom,ritkított a hajam és hajlamos a hullámosodásra,de mivel nem egyformák tincsek ezért össze-vissza áll. Így muszáj vasaljam. 1hónapja vágattam a hajam,azóta hetente csak 2x mosom meg, kb heti 2x vasalom. Syoss sampont használok(töredezett hajra) meg fructis gyümölcsolajos balzsamot. Jó sokáig rajta szoktam hagyni a balzsamot és nagyon jól beissza. Heti egyszer ricinusolajjal leápolom,ezt az egyik hajmosás előtt. Nem kell belőle sok,száraz hajat bekened és becsavarod egy törölközőbe legalább 40 percig rajta hagyod,vagy akár egész éjjel. Reggel kibontod, kétszer megmosod,bebalzsamozod és hagyod megszáradni(ha lehet ne hajszárítóval szárítsd). Szép fényes és egészséges lesz a hajad. Nagyon sok vitamin van a ricinusolajban ami szükséges a hajnak. De csodát ne várj,ha már el van törve a hajad muszáj levágatnod. Mert azt már helyrehozni nem lehet sajnos. 1hónapja szép a hajam,előtte elmentem fodrászhoz és 1 hét múlva már teljesen el volt törve a hajam vége.:S Azóta kevesebbet mosom és vasalom,meg rendesen ápolom és most szép nagyon.
2011. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vasald a hajad:)
2011. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!