Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a nullásgép legmagasabb...

Melyik a nullásgép legmagasabb fokozata?

Figyelt kérdés

Megelégeltem, hogy nagyon hamar megnő a hajam, és ezzel együtt időigényes, hogy minden reggel be kell vizeznem, mert összevissza elfekszem, akkor már egyes helyein a vasalás is muszáj. Ettől akarok most megszabadulni. Eddig mindig ollóval vágattam rövidre a hajamat a fodrászomnál, de ő egyrészt most nem dolgozik egy ideig, másrészt én meg most már géppel akarnám levágni, csak attól félek, hogy úgy leviszi nekem géppel egy fodrász, hogy kopasz leszek vagy pedig alig lesz pár milis hajam. Én ezt nem akarom! Gondolom, hogy nullásgéppel nyírná majd le a hajamat, de annak a legmagasabb fokozata (ami a leghosszabban hagyja meg a hajat) nem tudom, melyik, és hogy egyáltalán melyik gépnél milyen. A legmagasabb fokozat kb. hány mm-nyi hajat hagy meg? Lehet, hogy hülyén fogok kinézni, mert még soha nem nyírták géppel a hajamat, és lehet, hogy ki is röhögnek majd páran, de a legkevésbé sem érdekel, engem csak az érdekel, hogy a hajam legyen levágva és egy jó ideig ne kelljen vele semmit csinálni. Kérem, hogy akinek vannak tapasztalatai "nullásgép téren" vagy egyszerűen csak ismeri a fokozatokat, akkor kérem, hogy segítsen nekem! Előre is köszönöm!


20/F


2011. júl. 22. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A nullásgép azért nullás, mert szinte teljesen kopaszra nyír, nincs fokozata.
2011. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Többféle hajvágógép létezik. 1mm - 2cm közt általában.

Több állítható fokozattal. (de van 2,5cm-es is )

2011. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajnyírótól függ, a maximum általában 4 cm, de azt nagyon kevés hajnyíró tudja csak.
2011. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

detto én is évekig bajban voltam a hajammal zselézni kellett meg minden esőben elment a formája, vagy sapkát nem lehetett felvenni meguntam és levágtam én is pár minisre


A hajvágó gép mellé vannak ilyen műanyag fejek több méretben és abból a 3mm -set szoktam rárakni és azzal kb ilyen hajam lesz

[link]

[link]

2011. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húha, ez nagyon kicsi! Basszus, én már tényleg nem tudom, mit csináljak. Csak azt tudom, hogy elegem van a nagy hajból. De ilyen nagyon minit se akarok. Ááá pech, hogy a fodrászom pont most ment szülni. Én pedig jövő héten utazok el barátokkal, és mivel táborban leszünk, egyszerű hajra van szükségem, amivel nincs gondom.
2011. júl. 22. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, rosszul írtam, nem nullásgépre gondoltam én sem, hanem ilyen normál hajvágóra. Ebből is látszik, hogy nem használtam még ilyet, se én, se a fodrászom.
2011. júl. 22. 14:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, letudtam a fodrászt! :D Nagyon be voltam tojva, mert egyrészt idegen fodrászhoz mentem, másrészt géppel még nem volt vágva, de most bevállaltam, és nagyon fasza lett! Remélem, hogy egy jó darabig nem kell vele foglalkozni a mosáson kívül! :)
2011. júl. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!