Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ötleteket szeretnék hogyan...

Ötleteket szeretnék hogyan tudnám überelni a tattoomat?

Figyelt kérdés

Mikor először csinálták elrontották az egészet, elhamarkodtam hogy kivel is csináltatom, utána már szalonba javították ahogy tudták, de nekem még mindig nem az igazi így, színesen vagy így feketével mind1 de vhogy átkéne varázsolni...


[link]


2011. júl. 20. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szexi a lábad. :D
2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nebula ***** válasza:
az a fekete "köd" vagy mi szerintem egyáltalán nem szép körülötte...esetleg azzal csináltathatnál valamit...de sokkal egyszerűbb lenne, ha elmennél egy szalonba és ott megkérdeznéd, hogy mit lehet vele csinálni, mit ajánl a művész, mert így elég nehéz megmondani, hogy mit lehet és mit nem :)
2011. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetoválásnak hívják...
2011. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked nem osztottam lapot...
2011. júl. 21. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Vettem én magamnak...
2011. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemlátom a képet :( nem tudom megjeleníteni!
2011. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hmm... nemrossz ez így sem. nemistudom. lehet ezt mondjuk sötétíteni? az lehet jót tenne a mintának. a ködöt hagyhatod szerintem. vagy esetleg valami kis mintát bele vinni a betűkbe. pirossal vagy zöldel. esetleg. de mondom szerintem így is jól néz ki.
2011. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!