Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ötleteket tudtok...

Milyen ötleteket tudtok göndör hajra, hogy ne legyen nagyon göndör?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy alapjában véve nem nagyon göndör a hajam,hanem csak az,hogy nagyon elalszom reggelre.

Sajnos ezmiatt minden nap vasalom...

+ ha már csinálok valami éphogy megerőltető feladatot,elkezdek izzadni és akkor már a hajam nem is marad egyenes...

Miket tudtok javasolni az ellen,hogy ne göndörödjön annyira,de viszont ne kelljen sokat vasalni rajta,legyen benne egy kis egyenesség mindig?


2011. máj. 11. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hajlakkal próbálkoztál már?

nekem az beszokott jönni hogy kifésülöm ráfújom kifésülöm...

2011. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de sajnos nem vállt be. :(
2011. máj. 11. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
hath kedves akarki vagy en eloszor is azt ajanlom h menyj el fodrzshoz hatha az ajanl valami hatasosat mert ha vasalod akkor elobb-utobb megtorik a hajad es az csunya lesz ugyhogy irany a fodrsz;)
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amiket eddig ajánlott nem nagyon váltak be...
2011. máj. 11. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb és a hajadnak is jobb, ha megtanulod kezelni a göndör hajat. Sokkal nőiesebb tud lenni. Meg amúgy is, a vasalt tucatfrizutól a fejemet fogom, mikor minden második kicsaj ugyanolyan.

Egy jó fodrász kihozza a hajadból a legtöbbet. Kezelni meg piszok egyszerű, reggel felkelsz, spriccelős flakonból fújsz rá egy kis vizet, meggyűröd, ha sietsz, megszárítod.

Sajnos akármit kensz rá, ha hajlamos rá a hajad, úgyis visszaugrik. :S

2011. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy már a vizes módszert is csináltam...

De annyi az egész,hogy mikor vizes,megtörlöm,szárítok rajta,kifésülöm,még jobban göndörebb lesz... :(

2011. máj. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!