Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszagöndörödik a hajam, mit...

Tifanny kérdése:

Visszagöndörödik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
valaki tudna nekem valami jő ötletet adni hogy mit csináljak hogy ilyen melegbe se göndörödjön be a hajam?? Mert szoktam vasalni, és mikor kint vagyok akkor így idő múlva göndör lesz.... valami tippet? mit csináljak vele?? :S hasznos válaszokat kérek nem baromságot -__-"
2011. júl. 20. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogd össze. Vagy növeszd le egyenlő hosszúságúra, akkor lehúzza a súlya.
2011. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már nincs kedvem összefogni :D kell a változatosság :D de azért köszi :)
2011. júl. 20. 19:23
 3/8 anonim válasza:
A göndör hajjal nem tudsz csinálni semmit. Hiába vasalgatod. Egy kis pára vagy eső aztán ugrik vissza. Keresztlányomnak is göndör a haja. Minden egyes fésülködés hisztibe vált át. Ha vizesen ki van fésülve, derékig ér a haja. Ha megszárad, még a háta közepéig sem ér. Volt, hogy mi is kivasaltuk neki, de egy napig volt egyenes. Aztán göndör lett megint. És még csak pára sem volt. De kérdezz meg erről egy fodrászt, hátha tud valamit.
2011. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mindennap ivasalod. nem tudsz mást tenni :\
2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minden nap minden órában :P :D
2011. júl. 20. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is göndör hajam van, amikor hosszú volt, vizesen hátközépig, szárazon váll alá ért... :D

egy óráig tartott, mire anya kivasalta a hajam, mert én sehogy sem értem el... az más kérdés, hogy nekem se tartott egy napnál tovább, szóval nem volt sok értelme.

amúgy régebben, amíg mániám volt a hajvasaló, elgondolkodtam rajta, hogy ha göndöríteni lehet kémiai módszerrel, vajon egyenesíteni is? de annyira nem érdekelt, hogy utána járjak, de ha ennyire egyenesnek akarod, kérdezz meg egy fodrászt is. persze akkor számolj azzal is, hogy utána is egyenesíttetni kell, vagy ha meguntad (mert előfordulhat!!!) akkor visszagöndöríteni nem lesz egyszerű...

remélem segített!

xoxo Dóri

2011. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

19:44 - es vagyok.


igen igen úgy gondoltam :"D

am nekem is göndör. már lassan kezdem elfogadni hogy kivasalom eltellik 2 óra és már hullámos is. :|||

2011. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
anyám fodrász de hiába kérdezek meg tőle bármit is... na ezt hanyagoljuk!! :D:D:D háát igen... én nem szeretem a göndör hajat... nekem is max 2 óra és olyan göndör lesz mint volt!! vagy még rosszabb!! :(
2011. júl. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!