Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze keverhetek két eltérő...

Össze keverhetek két eltérő színű hajfestéket?

Figyelt kérdés
Sötét étcsokis barna .. majdnem fekete hajat szeretnék, vöröses-lilás fénnyel vagy színnel :O Arra gondoltam mi lenne ha összekevernék egy sötét feketés lila hajfestéket egy vörösesbarnással..? egy márkájú hajfestékekkel..vagy ha különböző akkor az baj lenne? mi a véleményetek?
2011. júl. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem egyszer csináltam, bár azt hiszem, mindig ugyanolyan márka volt. Most is így festettem be, középbarna lett összekeverve sötétvörössel. Az eredmény sötétebb lett, mint vártam, és nagyon szép barnásvörös színe lett.

Ez elég lutri, de ha vállalkozó szellemű vagy, akkor nem rossz ötlet.

2011. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is általában keverem a színeket, de mindig ugyanabból a márkából és fajtából. Szerintem te is így csináld, mert egyes festékeknek 30 perc a hatóideje, másoknak 45 és az azért nem mindegy.
2011. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én még nem kevertem, de fogom

ha ugyan abból a márkából van akkor igen

2011. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen már énis gondolkodtam. Hajrá próbáld ki és majd írd le hogy mi lett a végeredmény!
2011. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet gond, de ha nagyon aggódsz, csináld azt, hogy befested barnára, és pár napra rá lilára.
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én kipróbáltam és nem lett semmi gond,a színnel sem volt semmi gond szép lett.ha a hajfestéket ismered és bevált akkor szerintem nem lehet gond.palette hajfestékeket kevertem csoki barnát és mahagóni rézvöröset.a barna elöbb kikopott most inkább vöröses de tetszik:) szerintem nyugodtan kipróbálhatod!
2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!