Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez jó narancsbőrre?

Szerintetek ez jó narancsbőrre?

Figyelt kérdés

Sok folyadékot iszom,sportolok,vékony vagyok,mégis narancsbőrös:(

Anya vett anno a hasára ilyen "maszírozó" gépet,egy öv,ami nagyon erősen rezeg és ütögeti a bőrt.

Most ezt raktam a combomra,hátha használ és "szétüti" a lerakódott zsírcsomókat,méreganyagokat.

Egyenlőre csak piros és viszket kicsit.

Használhat?


2011. júl. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem valamit biztos használ, de csodát ne várj tőle. A maszírozás jó, d eönmagában nem elég. Sajnos én is ilyen vagyok mint te, semmi szíros kaja + soprt + vékomnyság mégis narancsbőrös vagyok nagyon durván :/

Mennyi volt ez a "gép"?

2011. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el inni zöld teát. Méregtelenít. Főleg reggel 9 óra előtt. Éhgyomorra kell inni.

Én még szoktam hideg-meleg váltakozózuhanyt csinálni, és közben kifelé masszírozni a narancsbőrös felületet.

Állítólag a szauna is jó rá.

Szerintem valamennyire fog használni az a masszírozó gép, mindennap használd.

amúgy én is vékony vagyok, combom is az, nem eszek zsíros kajákat, leszoktam mindenről ami egészségtelen(pl csoki, pizza, mekis kaják, sültkrumpli stb..). Sokat iszom, gyümölcsök zöldségek, nagyjából ha nem is teljesen de egészségesen étkezem, de még is én is narancsbőrös vagyok.

sajnos ez már genetika.:(

De a zöld tea mintha még jót is tett volna neki.

Nem merek felvenni rövidnadrágot sem, meg szoknyát sem, pedig úgy szeretem. :S De már mindegy.

Annak a masszírozó gépnek mi a neve? Mennyiért vette? És hol?

2011. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát anya ismerőstől vette nagyon olcsón,használtan,nem tudom mennyi lehet az eredeti ára.A neve Max Turbo.

Ő a hasára vette,mert elvileg fogyaszt,de nem látok változást rajta,pedig már agy 1 éve használja.

Egyébként jó érzés:D

Most is épp zöld teát iszom,kedvenc.

És a váltó zuhi is megvan minden tusolásnál,szoktam még jégakut rakni rá,hátha a hideg élénkíti a vérkeringést.

Nagyon durván csúnya a lábam:( Bár én kevés folyadékot ittam régen,lehet ennek a hatása,de már minimum 2,5 l betuszkolok naponta.Remélem enyhül kicsit.Nektek is sok sikert!

2011. júl. 16. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
2011. júl. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!