Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befessem a hajam?...

Szerintetek befessem a hajam? Lent

Figyelt kérdés

eredetileg barna a hajam, de 1 éve befestettem szőkére. gyorsan meguntam mert nem állt jól, ezért visszafestettem, de azóta is kell néha festeni barnára, mert nem akar visszajönni az eredeti hajszínem. most arra gondoltam, hogy vörösre festem, de ha az sem tetszik, akkor abból mennyire könnyű utána barnát csinálni?

amúgy ilyesmi hajam van:

[link]

ilyen hosszú és ilyen göndör. viszonylag fehér bőröm van és kék szemem.

szerintetek?


2011. júl. 11. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Off: Ha egyszer befested a hajad, akkor sosem fogja visszaadni az eredeti színt.
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vörös a legagresszívebb, a szőkére ha ráfestesz, az ledobja magáról, viszont a vörösre rá sem lehet festeni mert nem nagyon fogja be a barna pl, vagy azután is vöröses árnyalatú lesz.
2011. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most egy kicsit vöröses árnyalatú barna. természetes vöröset szeretnék. akkor arra hiába festek barnát, ha meggondolom magam?
2011. júl. 11. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mesterfodrász próbálta eltüntetni a vöröset, de nem igazán lehet. csak valamilyen melírtechnikával halványítani. meg kell várni amíg lenő.. vagy vörösesbarnára lehet váltani vele szerintem. de a barna festék nem tudja eltüntetni teljesen ha jól emléxem
2011. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti hajszinem világosbarna,erre lett ráfestve ez a vörös árnyalat,amit hamar meg is bántam! [link]

Átfestettem sötétbarnával már vagy 4x,de még mindig vöröses árnyalatú a hajam!Tehát tapasztalat alapján mondom,hogy a vöröset nem lehet átfesteni úgy,hogy ne maradjon nyoma,esetleg fekete festékkel,de gondolom nem ez a célod!

2011. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogyisnem, visszajön az eredeti szín, ha lenőtt! csak ahhoz ugye sok idő kell!
2011. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!