Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok Kesha bőréről?...

Mit gondoltok Kesha bőréről? Szerintetek is kicsit rossz?

Figyelt kérdés

Nem azért mondom, mert alapból szeretem őt, szimpatikus az egyénisége és jó a zenéje is. Csak most vettem észre a kapcsolatkoncertes videóban ezeket a dolgokat:

1. A homloka, orra és az álla pattanásos, csak a smink miatt nem látszik.

2. Sok anyajegy van rajta, az arcán amik vannak szintén smink miatt nem látszanak.

3. A hónalja sérült a borotválástól (vagy epilálástól, bár ha azzal csinálná nem lenne ilyen), mert 'rücskös' ott a bőre.

Lehet csak attól vannak ezek, hogy túl fehér a bőre. Ja itt a kép: [link]


2011. júl. 11. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira "hibás", mint egy átlagos ember. Attól még hogy ő ismert...szerintem nem kell teljesen olyannak megcsinálni, hogy kimegy a színpadra és olyan mint egy élő, hibátlan Barbie baba.:)
2011. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit zsíros is a bőre,legalább is a régebbi képeken látni lehetett...


Mindegy. A lényeg.hogy senki sem tökéletes. Nekem is szokott ilyen lenni a hónaljam és igen a borotválástól.

Az arca pattanásos,de legalább eltakarja. Az anyajegyekkel meg szerintem semmi baj sincs.

2011. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem pattanásos,hanem szeplős. Amúgy meg Ke$hát épp azért szeretem mert nem tökéletes. :) Elveszne a varázsa,ha szilikonmellekkel,gyönyörű bőrrel, tökéletes sminkben jelenne meg valahol.
2011. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen...Kesha szeplős...és én ezért is szeretem még jobban(én is szeplős vok,és ad egy kis önbizalmat nekem)! amúgy tök fiatal úgyh tök normális h pattanás is van rajta1-2...és sztem nem gáz a hónalja sem

én így szeretem:)

14/L

2011. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért remélem nem a glittereket nézted anyajegynek mert akkor menten elájulok:D
2011. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!